Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezni akarok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezni akarok! Nem dugni! 9 hónapja nincs barátnőm. Kezdek befordulni?

Figyelt kérdés

Nem tudom de már pszichésen érzem ennek a hiányát és már testileg is.Már hiányzik hogy valaki szeressen vagy megölelhessek valakit,és egy jót szeretkezzünk.

Nem vagyok nyavajgós fajta,de most elértem arra a pontra hogy kész vagyok.

Tegnap voltam votl fesztiválon,mindenhol ölelkező,csókolózó párokat láttam.Majd jött egy ingyen ölelő csaj,azt tette be a kaput.Rájöttem mi hiányzik nekem,az hogy minden nap átölelhessek valakit.Bár csak ne öleltem volna át,még rosszabb lett utánna.4 csajt is fűztem az éjszaka folyamán de mindegyik eltűnt a nagy tömegben.

Ki vagyok ku..rvára.


2013. júl. 6. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nincs gond a külsőddel akkor próbálj utcán ismerkedni. Gondolom önbizalmad most nincs sok, de nem szabad fel adni. Ha nem megy akkor társkereső oldalak.
2013. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az hogy semmi baj a külsőmmel.:)Jóképűnek tartanak és vonzom a nőket,de kapcsolatig nem jutok el egyik sem.Max sezx aztán ennyi.

Ha nem lenne önbizalmam gondolod hogy tudnék felszedni csajokat egy kis kufircra?Azért is írtam hogy nem dugni,hanem szeretkezni akarok..

2013. júl. 6. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi baj a külsővel, mi a gond? Örülj annak, hogy nem vagy például vékony, mert akkor egyetlen nőnek se kellenél.
2013. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom mi a gond..a természetemmel sincs gond,talán nem jó helyen keresgélek komolyabb kapcsolatra.
2013. júl. 6. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldesz képet privátba?

Próbálkozz többet, jàrj többet bulizni,szórakozni,vagy csak úgy lógni. És próbálj ismerkedni, beszélgetni stb.

2013. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyere és szeretkezzünk!!!
2014. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!