Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, társkeresőkön vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, társkeresőkön vannak normális fiúk?

Figyelt kérdés

A kérdés elsőre megtévesztő lehet. Fiú vagyok, és próbálom megállapítani, hogy mekkora konkurenciával kell szembenéznem, ha ilyesmire adom a fejem. Tegyük fel, hogy fővárosi vagyok, az ottani forgalom érdekel leginkább.


Egy csinosabb leányzó ugyebár napi 10-60 levelet is kaphat. Kérdés, hogy ebből mennyi az értékelhető, amit értelmes ember ír komoly szándékkal, rendesen megfogalmazva, hibátlan helyesírással, amire válaszolnátok is. Előfordul ez napi szinten akár egy nap többször is? Vagy akár hónapokig is csak a "szemét" jön? (Szemét: szexuális ajánlatok, túlkorosak, bunkók, analfabéták, azonos neműek stb.)


Ha erről tudnátok egy kis tájékoztatást adni, azt megköszönném. A 20 és 30 éves közötti korosztály érdekel.


2011. jún. 25. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék!:-) Még soha nem próbáltam a társkeresést, de hamarosan kipróbálom! Én nő vagyok, de én is tartanék attól, hogy csak elmebetegek írnának és jelentkeznének! Nekem van pár ismerősöm, akinek bejött a dolog és boldogok, de olyan is van, akit jól átvertek! Figyelem a válaszaidat majd!
2011. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En vagyok, es normalisnak vallom magamat, de ezzel az emberek tobbsege igy van. :)
2011. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát, nekem 99% szemét, amugy irnak elég sokan. egyszer kétszer ir olyan pasi aki bejön,de ott meg általában az ismerkedésnél bukik a dolog.. de érdemes megpróbálni, mert elég ha egy normális van ott akibe beleszeretsz
2011. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ohh, az alkerdesre nem valaszoltam. Naponta ha mar egy ideje fent vagy, nem jon olyan sok level, ez akkor jellemzo mikor meg uj vagy. Eleg sok a felajanlas, es a "messzirol kiabal, hogy mindenkinek ezt irja" szoveg is. Azert volt mar kb. 5 akik lecsaptak a magasra dobott labdamat es humorral koritve kozelitettek, ami szerintem sose hatrany. :)
2011. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, most regeltem nemrég, mert véget ért egy komoly kapcsolatom, és ötletem sincs, hogy hol ismerkedjek (dolgozom, bulikba már nemigen járok, stb - szóval a szokásos problémák)


Nem tudom, milyen konkurenciánk van, azt viszont már megállapítottam, hogy akármilyen hosszú, normális, érdeklődő, kedves (további pozitív jelzők tetszés szerint behelyettesíthetőek) levelet írsz, annyit sem írnak vissza, hogy "bocs, de mást keresek, szia"


Sokszor az az érzésem, hogy nem is akarnak valójában találkozni vagy levelezni, csak nézelődnek. De cáfoljatok meg :)

2011. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja, 26/f voltam
2011. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20/L vagyok, már próbálkoztam társkeresőn. Igen, van ott sok rendes, tanult, kedves, aranyos fiú (persze a többség fuxos, kigyúrt vadállat, akik cicának hív és nem tud írni rendesen), és még jó is, hogy megkérdezted, mert a lehető legrosszabb az, mikor egy ilyen "rendes fiú" felregel és önmagát tartja a legnagyobb istenkirály unikum csávónak, hogy ő milyen rendes, megértő, okos, stb, ilyen "örülhetsz,hogy rám találtál"-típusú, na ezektől vert ki a víz... :D De amúgy van ott egy rakás lány, aki direkt erre van kiéhezve tényleg, hogy egy ilyet találjon magának, szóval biztosan sikered lesz ott, ha kép meg bemutatkozó szöveg alapján ki tudod szűrni az ilyen lányokat :)
2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát ott pl a jing jang(ez csak ugy eszembe jutott)miszerint minden jüban van egy kis rossz minden rosszban van egykis jó, tehát mindenhol vannak kivételek, vagyik lehetnek csak max kevés esély hogy megatlálod :P
2011. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért remélem tudod, h a lányok a társkeresőn se a normális fiúkat keresik, hanem a jóképűeket. Hiába vagy kedves, ha kép alapján nem jössz be nekik, válaszra se méltatnak.
2011. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. :) Még arra lennék kíváncsi, hogy mégis milyen gyakorisággal futnak be az efféle jobb minőségű levelek. Napi egy, heti egy, napi tíz, csak úgy, általánosságban.
2011. jún. 25. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!