Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány iesmerösöm akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány iesmerösöm akit régebben félre értésböl otthagytam. és letiltott. A következő napon probáltam bocsánatot kérni de nem figyelt fel rá?

Figyelt kérdés
Pár honap mulva megint irtam neki de akkrse figyelt rám mivel külömböző problémái vannak és hogy nagyon sok "pofont kapott az élettöl" nem tudom hogy tudnám visszahóditani . Milyen üzenet kellene ahoz hogy értse hogy engem ő még mindig érdekel
2013. máj. 5. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki játszik más ember érzéseivel, az igy jár mint ahogy te most. Felejtsd el az illetőt.
2013. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Félreértésből" nem szoktunk embereket otthagyni, ha már az őszinteség hiányzik.
2013. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha letiltott akkor max. sms vagy e-mail formájában férsz a lányhoz, kérj bocsánatot tőle! Mond el neki hogy mit érzel légy őszinte vele!
2013. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a félre értés abból adódott hogy a lány elküldött de csak haragból tette én persze eleget tettem neki nem mondtam hogy nuygodjon meg iesmi a következö napon meg nem kaphatta meg az üzenetem. Mellesleg probálkoztam SMS-el is
2013. máj. 5. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Lehet, hogy dühébe még az sms-t és a számodat is törölte.
2013. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd
2013. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!