Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok elkeseredett és életunt, ha lassan 27 éves létemre még egy randim sem volt?

Figyelt kérdés
A többiről már nem is beszélve. Tudom, hogy ezzel szánalmas vagyok, de nem azért alakult így, mert nem próbálkozom...

2013. júl. 6. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Meg tudlak érteni, sajnos ha nem nézel ki jól, nincs esélyed a nőknél.
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas,ettől nem lesz több és kevesebb az ember mert randizik vagy épp nem...kitartás!
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jogosan, de légyszi ne legyél öngyi.
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lány vagy pasi vagy? elég lényeges
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Adjàl lejebb csak össze jön
2013. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa, hogy 27 év alatt egyszer sem volt alkalmad még egy randira sem. Ha ennyire zavar ez az állapot akkor miért nem próbálod meg? Legyél picit elszántabb, bátrabb, talpraesettebb és gyorsan hívj meg valakit egy kávéra és beszélgess vele egy jót! :)
2013. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy, és ennél lejjebb már nem adhatom, ugyanis bármilyen lánynak örülnék. És hiába is próbálkozom, egy lány sem jött el velem még sehova, pedig nem kevésszer próbáltam már, de úgy látszik, taszítom a lányokat.
2013. júl. 6. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 32 évesen sem volt ilyen kifejezett formális értelemben vett "randim" Sosem mentem moziba meg virággal csaj elé,sosem készültem rá nagy körülményességgel,és sosem mondtam még szépeket sem nekik.Azt hiszem már nem is fogok,igényem sincs rá.A dugás más téma.
2013. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs esélyed jó nőre,de lejjeb sem akarod adni,akkor marad még egy opció az agglegénység.
2013. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!