Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti haragudnátok a barátotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a barátotokra, ha facebookon lájkolná gyakran egy lánynak a képet? 21f

Figyelt kérdés
Kiakadt a barátnőm,mert meglátta üzenőfalon,hogy belájkoltam egy szép lány képét,és kérdőre vont..most ez jogos?:S
2012. szept. 23. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma már minden napos a lájkolás semmi jelentősége nincs....
2012. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha egyszer-kétszer, az nem baj. De ha folyamatosan...
2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na meg itt bukik ki,hogy felesleges az az arckönyv....
2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem érne annyit más képének lájkolgatása, hogy ezzel megsértsem a páromat.
2012. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi az a facebook ?
2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát azért én is megkérdezném, hogy ez mi... rosszul is esne...

18L

2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ha gyakran lájkolná, kommenteket írogatna, az nekem sem esne jól, valószínűleg kérdőre vonnám. De ha csak egyszer belájkolja az nem jelent semmit, szerintem.

17L

2012. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja lehet dobnám is! Nekem soha nm likeolt senki képét barátom de én se senkiét.felesleges minek likeoltad?mit vártál vagy mindek?jobb mint a csajod?ha más után vágysz akkor hagyd a b.nőd el ne hitegesd csak mert nincs jobb.
2012. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akinek nincs önbizalma, annak rosszul esik. akinek van, azt nem érdekli.
2012. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is ez a dilije. De azt nem fogja fel, hogy a képet lájkolom és nem azt, aki rajta van, felőlem lehet ott egy kolibrit kúró kecske is, én csak akkor lájkolok, ha maga a kép kompozíciója jó. Nekem sokkal fontosabb a kép beállításai, mint hogy ki van rajta. Nyugi itt is megy a harc rendesen.
2012. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!