Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, szeretem, tudja, de nemet mondott. Ennek ellenére időnként beszélünk, bár kevesebbet mint előtte. Nem tudom elfelejteni és nem is akarom. Nem beszéltünk már 2 hete, mert elutazott valami táborba. Ha nem tudom mi van vele, megőrülök, de attól is megőrülnék, ha barátok maradnánk és végig kéne néznem, ahogy mással van. Mi a francot kell tennem, nincs jó megoldás. Melyik a "less evil" dolog, a barátok maradunk és szenvedek, vagy ha megpróbálom elfelejteni és szenvedek? Ma már annyira ki voltam, hogy a kezem remegett, (jobb is ha ilyesmiről nem tud) ilyen ideges sosem voltam, csak ő jár a fejemben.
2013. júl. 7. 01:04
 1/9 C. Obvious ***** válasza:
fajtalankodni kell ilyenkor a kutyáddal
2013. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel ő nem érez úgy, ezt pedig erőltetni nem lehet, jobban jársz, ha megpróbálod elfelejteni, nem beszélni vele.


Tapasztalatból mondom, egyszerűbb úgy, mintha továbbra is tartanád vele a kapcsolatot.

2013. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Istenem...valami értelmesebb hozzászólás? Máskor még értékelném is ezt a fajta humort, de ez nem az a nap.
2013. júl. 7. 01:06
 4/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy ne haragudjon de neked a barátság nem menne úgyhogy ennyi és ne beszéljetek, hidd el tapasztalat, barátokként 3 évig szenvedtem egy lány miatt, egy másik lány mondta hogy ne haragudj de inkább ne beszéljünk akkor és így kb fél/egy év alatt sikerült túltennem magam rajta
2013. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de próbálj meg túllépni rajta.. A futás nekem bejött anno idegesség kezelésére. Ha nem akarja, úgysem lesz belőle semmi, és ne hidd azt, hogy ez idővel változik. Ne hagyd magad reménykedni...:/
2013. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak tudod ez volt az egyetlen dolog amiben őszintén hittem, már ez sincs...
2013. júl. 7. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon rossz lesz, ha ez vigasztal..:/ De ha találsz magadnak hobbit, csak egy hónap az, ami nagyon rossz, utána elvan az ember, aztán azon kapod magad, nem is gondoltál rá több hete. Én már készültem átölelni és megcsókolni a lányt, amikor kiderült... Bár már sokadszorra játszottam el vele:// De nem maradhatsz ott ahol vagy, tovább kell menned.
2013. júl. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Ő volt az egyetlen ember, akiben "hittem." Elvesztettem az emberekbe vetett hitem már előtte, de ő vissza hozta.. Egy időre legalábbis, de azért hálás vagyok neki:)
2013. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálok úgy hozzáállni, hogy kettőnk közül csak ő veszíthet, én már egyszer elvesztettem, még egyszer nem tudom. Elveszít valakit, aki megbecsülné és önmagáért szereti...tudom, el kéne engednem őt, de nehéz. És egyelőre, mivel senki mást nem tudok elképzelni, így nem is akarom elfelejteni. A sors úgy akarja, hogy valamit tanuljak ebből, de hogy pontosan mit, az még várat magára.
2013. júl. 7. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!