Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor lehet valamit tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi nagyon tetszik.De szinte biztos vagyok benne,hogy én nem neki.Megtetszehetek még neki?A tesóm egyik barátja még ez is zavar...De amúgy meg még megkedvelhett???És ha igen akkor mit csiáljak??

2013. márc. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ez személy függő lehet igen lehet nem beszélgess vele stb és ugy meglátod hogy mi alakul..
2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem.Beszélgettem vele de néha úgy érzem nem érdekli nem nagyon erőltetem ://
2013. márc. 25. 21:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak én érzem úgy de nem tudom...
2013. márc. 25. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
hat nem tudom.. nem látom hogy beszélsz neki talán akkor megmondanám hogy untatod de fiuk nem ugy beszélnek mint a lányok még egymás közt sem lehet furcsának tűnik nem?
2013. márc. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félek ez addig fog tartani amíg megkedveltetem magam vele hogy már lesz egy csaja ://
2013. márc. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!