Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik régen sokat (akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik régen sokat (akár naponta) füveztek! Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy ilyen srácba, és nem tudok kiigazodni rajta. Tudnátok segíteni 1-2 dologban? Köszi!
2013. júl. 7. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
szeritnem rajtuk a jóisten sem tud kiigazodni szóval adj fel minden reményt...
2013. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért még nem, küzdök egy kicsit :D
2013. júl. 7. 02:04
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
nice try biztosúr!
2013. júl. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért nem érdemes mert az ilyen ember csak belevisz téged a rosszba... miért nem kell neked egy tisztességes ember?
2013. júl. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második: haha ;)


Harmadik: azért, mert bár a fűelleneseknek ez most bántani fogja a szemét, de jó ember. Tisztelettudó, udvarias, törődő, figyelmes, kedves. Ezen kívül pedig vicces és értelmes, okos is. Ezek miatt nagyon szeretem, tényleg, csak belsőjébe szerettem bele. Csak éppen nem sok tiszta pillanata van...

2013. júl. 7. 02:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, talán éreztesd vele, hogy téged zavar ez a tény és örülnél neki ha riktábban köhögné fel az enyhén kaparós füstöt.

A fűre nem lehet rászokni, szóval itt csak akarat kérdése nameg az, hogy számára mi a fontosabb. Tegyél róla, hogy te legyél az, ennyi.

2013. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, de szeretném, hogy legyen valami. Ehhez kapcsolódó kérdéseim lennének, leginkább olyanokhoz, akik tényleg rá voltak állva, és tudják, milyen olyankor.
2013. júl. 7. 02:13
 8/10 anonim válasza:
én is szívok pár éve, változó rendszerességgel, pontosan mire vagy kíváncsi?
2013. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam privátot! :)
2013. júl. 7. 15:56
 10/10 anonim válasza:

Ez butaság, bár látom régi már a post.

A fűre nem lehet rászokni, mint ahogy az előttem lévő is írta.

Am a fűnek semmi bizonyított mellékhatása nincs, viszont gyógyítani gyógyít (igen, én ezt vallom). Szal no para, én is csinálom, és semmi bajom nincs, sőt észre se lehet venni az emberen, ha nem akarja. (rajtam se lehet, max a szemeimen)

És baromi nagy tévhit az, hogy elveszíti tőle az ember az eszét... szimplán kicsit több időbe fog neki tűnni a dolgok, még ha egy külső szemlélő nem látja lassabbnak az embert.

2013. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!