Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Egy jól sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Egy jól sikerült ismerkedés után ami nagyon jól sikerült. Mindek örülnétek jobban? Egy telefonhívásnak vagy egy sms-nek?

Figyelt kérdés

Ami azt tartalmazná hogy nagyon jó éreztem magam veled és remélem te is.Persze nem csak ennyit írnék,de most mindent nem akarok ide leírni.

Vagy ezt jobb lenne telefonálva vagy ha írok egy smst akkor látja hogy veszem a fáradságot?


2013. júl. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
először szerintem sms.. :) utána meg telefonhívás ha kaptál választ! :)
2013. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én smst is kaptam már meg hívást. Én mindkettőnek örültem. :)
2013. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)De még is melyik jobb ötlet?:)
2013. júl. 7. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy vicces (nem ömlengős!) sms-nek örülnék a legjobban. :)
2013. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!