Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, mikor egy ismerkedés végén kiderülne a másik félről, hogy nem is az a lakhelye, ami ki van neki írva társkeresőn?

Figyelt kérdés
mert ugye ez már alapból egy hazugság, főleg ha nem szól róla
2013. júl. 7. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha pl faluba lakik és beírta a 10-20 percnyire lévő várost.. akkor szerintem nem gond.
2013. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem faluban él. másik várost adott meg, és azt írta, hogy nem is szólt volna,csak akkor ha rákérdezek, de minek kérdezzek rá, ha már ott van megadva egy település... majd fb-s lapján derül ki az igazság
2013. júl. 7. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
mert szerinted hányan keresnek társat tiszaszentbivalybäsznádon?
2013. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendes városban lakik, kiírhatta volna azt is.
2013. júl. 7. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:

ha csak pl elővigyázatosságból írt be mást vagy van rá normális oka, akkor nem érdekelne

nem szeretem a hazugságokat, de ez érthető (ha nem csak viccből írt mást)

2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem viccből írta. azért írt más települést, hogy a keresőben nagyobb esélye legyen. de a keresőben km hely szerint lehet keresgélni
2013. júl. 7. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
kamu regisztráció lessz xd micsoda sületlenség az valószínű love.hun találtad és ott van 1 pár kamu reges
2013. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sokan elővigyázatosak és azért nem szeretik megadni a településüket
2013. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan h ugy irt rám egy pasi h nála csak az volt ki irva h Csongrád megye lakhelynek, de aztán kiderült h a megye másik végén lakik meg h "sűrán jár abba a városba ahol én élek".(Én Szegedi voltam, Ő meg Szentesi, és igen nekem Szentes messzi van) Sose jött el meglátogatni, mindig csak igérgetett, azóta olyannal nem állok szóba, akinél nincs kirakva lakhely, város, mert az valszeg kamuzik!!!
2013. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem elővigyázatosságról van szó, mert akkor nem adja meg az fb elérhetőségét, amin rajta van az élete! egyszerűen hazudik! de nekem sem mind1, hogy messzebb, vagy közelebb lakik. én kisebb településen élek, mégis azt jelölöm be!!! mert nem szégyellem, meg amúgy is kideríthető. és mondjuk pl. a személyes talin se mondja el, hanem 2-3 hét ismeretség után, akkor arra is azt írjátok, hogy elővigyázatos volt vagy mi a fene???
2013. júl. 7. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!