Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az iskolámból pár ember,...

Knashh kérdése:

Az iskolámból pár ember, köztük én is elmentünk külföldre egy hétre, egy másik iskolába. Az egyik lánnyal aki a sulimba jár megismerkedtem, nagyon sokat beszéltünk, jól alakultak a dolgok. Nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Amint a sulinkba visszaértünk már csak nagyon ritkán beszéltünk, persze észrevettem hogy sokat figyelt. Facebookon beszélgettünk, számát is megadta. Felhívtam megbeszéltünk egy találkát de a végén le kellett mondanom mert sürgős dolgom volt. Most meg ha írok neki facebookon akkor elolvassa, de nem ír vissza. Tegnap hívtam telefonon de nem vette fel. Smst is írtam. Nem akar semmit? Mit csináljak?

2013. jún. 24. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem túl szép az a sürgős dolog... Szerintem kell egy kis idő neki, és ha túl sok idő kell, akkor hagyd szépen a francba... Lehet, hogy élvezi, hogy most te gyötrődsz, míg a lemondott találka miatt ő szomorkodott... (kölcsön kenyér vissza jár alapon) Ha úgy van egyszerűen írj egy üzit, hogy meglátogatod és pár perc múlva legyél ott nála, olyankor, amikor biztos, hogy otthon van...


Te amúgy hány éves vagy?


Te amúgy hány éves vagy

2013. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*az utolsó mondat nem szándékosan ment kétszer
2013. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15/f
2013. jún. 24. 10:43
 4/4 anonim válasza:

szerintem is javasolj egy újabb találkozót, ha arra sem ír vissza, akkor kezdheted te is hanyagolni :P

majd számolj be a fejleményekről

2013. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!