Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a bátyám barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a bátyám barátjába. Esélytelen, hogy másképp gondoljon rám? 16/L

Figyelt kérdés
Bátyám 3 évvel idősebb, mint én. A szüleink jóban vannak, így sokat vagyunk egymásnál.. Olyankor mindig bátyámékkal vagyok. Egyik nap amikor ott voltunk náluk, bátyám meg néhány haver kiment cigizni, de a barátja ott maradt velem a szobában, amikor ő is kimehetett volna. Egymás mellett ültünk és néztük a filmet.. Nem történt semmi.. Nem tudom, talán a bátyám miatt nem mer kezdeményezni? Vagy csak beképzelem, hogy lenne esélyem nála?

2013. júl. 7. 14:41
 1/6 anonim válasza:
48%

Szió!

Szerintem próbálj meg óvatosan kezdeményezni, aztán meglátod, hogy miként reagál.

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyanazt mondom mint az 1.

egy próbát megér

2013. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
báttyók nem szoktak ennek örülni, lehet emiatt nem mer kezdeményezni.. vagy nem nézel ki jól, ez a két lehetőség :D
2013. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de félek, hogy utána elmondja bátyámnak és röhögnek rajtam :DDD És amúgy is, nem a fiúnak kéne kezdeményeznie? :)
2013. júl. 7. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel tönkreteheted bátyád barátságát.

Haverommal igen jóban voltunk, aztán a huga egyre vonzóbbá vált, így összejöttünk, 2 hónapig voltunk együtt, addig jó volt minden, de azóta nem a legjobb. Hozzájuk nem tudok menni mert exnek a lakásába már gáz, meg a barátságunk is megváltozott.

2013. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóó.. Akkor inkább hagyom a fenébe, nem akarom, hogy egy barátság vesszen el.. Köszönöm mindegyikőtöknek. :)
2013. júl. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!