Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, másfél hónapja dumálunk, szoktunk találkozni, jól elvagyunk, legutóbb búcsúnál megsimogatta a hátam, meg odabújt a padon.. Én beleszerettem.. Elmondjam neki, vagy korai?
2013. júl. 2. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el.Ne várj míg talál valaki mást
2013. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, erre jutottam én is. Csak előbb azt akarom megtudni, hogy neki mik a szándékai, mert ha csak dugni akar, akkor hagyom az egészet.. :)
2013. júl. 2. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,ezt jobb ha megtudod hogy mik a szándékai
2013. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt így bekérdezzem kerek perec, vagy valahogy hátulról közelítsem meg a kérdést?
2013. júl. 2. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ne kérdezz rá mert az hogy hangzana hogy"héj te most csak dugni akarsz velem vagy szeretsz is?" :D

inkább türelmesen derítsd ki valahogy

2013. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:DDD igen... :D na jó, majd megpróbálok ügyeskedni... :D
2013. júl. 2. 22:27
 7/8 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy komoly kapcsolatot szeretne-e. Szurkolok én is! :)
2013. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
veszett ügy, de azért köszönöm Nektek. :)
2013. júl. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!