Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, de ő nem viszonozza. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval történetesen egy lány a legjobb barátom, és most teljesen belehabarodtam. Van barátja, és közömbös irántam. Most ez így nagyon rossz, de nem tudom mit tehetnék. Mint barátot nem akarom elveszíteni, de így csak szenvedek.

F19


2009. júl. 9. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kavarj alá és meg van oldva a probléma.
2009. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Várj egy kicsit, figyeld az érzéseid,hogy pontosan mit is érzel. Nézz gyakran a szemeibe, és próbáld az érzéseidre gondolva nézni őt, lehet, hogy meglátod a válaszát a szemeiben, az érzéseidben. Az hogy közömbös irántad nem tudhaatod, lehet nem az de eddig csak barátok voltatok, és neki barátja van... Szereti őt, boldog vele? Ha igen, akkor próbálj csak erre gondolni, és majd akkor nem a szenvedés jut eszedbe, ha a viszonzatlanságra gondolsz, szerintem előbb utóbb örülni fogsz a boldogságának. Persze lehetsz vele őszinte is, és az lenne a legjobb, ha elmondanád mit érzel, de előtte próbálj ráérezni, hoy mit érez ő, mi tenné vagy teszi őt boldoggá. Ha elmondod mit érzel, és ő visszautasít, esetleg később nehezebb leasz barátkoznotok ismét csak baráti alapon..., nem mert az olyan lehetetlen dolog, de ki tudja, a barátja megengedné-e, hogy ugyanolyan maradjon a kapcsolatotok, talán félni kezdene, vagy nem is tudom, és nem nagyon szeretné, hogy barátkozz a kedvesével.
2009. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigit, de az a baj, hogy nem jutottam közelebb a probléma megoldásához. Kérlek segítsetek!
2009. júl. 9. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Kivárhatod,míg szabad lesz,vagy megpróbálod elfelejteni.Ennyi...nincs más választás.

Alákavarni nagyon önző dolog lenne,és én tuti meg sem bocsájtanám soha,ha kiderülne,hogy te tetted.

2009. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy "szerelemmel" szereted e annyira, hogy kockára tedd a barátságotokat...mert ha igen akkor minél több olyan programot szervezz, ahol kettesben lehettek és egy alkalmas pillanatban elmondhasd neki, hogy is érzel iránta valójában, és ezután pedig meglátod ő erre h reagál,

de csak akkor lépj, ha biztos vagy benne h "úgy" szereted

2009. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Velem / velünk is pont ez volt. A fiú belém esett... én pedig nem akartam semmit se. Elmondta mit érez, de tulajdonképpen nem várt viszonzást csak azt akarta, hogy tudjam. Hát tudomásul vettem éés nem történt semmi. Egy ideig. Sok ideig.

De aztáán lassan elkezdett érni bennem az érzés. Sokat gondoltam rá. Sokat nézegettem. Sokat telefonáltunk.

Persze jött az önámítás, hogy "ááá csak azért akarom felhívni este 11kor is, mert jó vele dumálni, áá csak azért hiányzik folyton mert megszoktam a jelenlétét " ,de azért elolvastam a neten ezer cikket és megnéztem minden filmet a fiú lány barátokról. :)

Ééés aztán egyszer ültünk egymás mellet és tudtam, hogy őrültség, de megcsókoltam.

És ebben nagyban befolyésolt az, hogy tudtam, hogy rajong értem és imád és csak rám vágyik. Így is nehéz volt rászánnom magam, de ha nem tudom biztosan, hogy ő szeret soha nem szántam volna rá magam. Szóval szerintem mond meg neki. És ha azt mondja, hogy neki nem tetszel ne érdekeljen. Ugyanúgy találkozz vele és érezze a szereteted. Ha olyan jó barátok vagytok, akkor emiatt nem fog szerintem megijedni és faképnél hagyni.


Meg szerintem ez a legideálisabb módja egy szerelem kialakulásának, mert fokozatos és olyan széép <3

Egyébként, az hogy összejöttem a barátommal életem egyik legjobb döntése. :)


Remélem ő is így tesz majd...

sok szerencsét, és ne add fel

2009. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
előző vagyok. még azt akartam, hogy a szerelem vallástól a csókig kb. 6-7 hónap telt el.. :S mondjuk én extra lassan döntök ilyen érzelmi dolgokban.
2009. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy szabad legyen!!
2009. júl. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!