Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elég ha ilyen egy pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ha ilyen egy pasi? Vagy ez is csak akkor jön be ha híres az ember?

Figyelt kérdés

idézetek

"FankaFeri nem nagy kan, tudja, aki ismer,

FankaFeri nem izmos, tudja, aki ismer,

FankaFeri nem jóképű, tudja, aki látott,

FankaFeri nem is gazdag, ezt is tudják jópáran,

de FankaFeri kiáll azért, akit szeret: remélem érted már!,

tudom, egyetlen percért sem kár, amit él az ember,

hiszen minden ''miért''-nek van ''mert''-je,

és ki más, ha Fanka ne merne beleröhögni a Sors szemébe

"

21/f


2011. dec. 4. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miva?
2011. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez meg a mi a gyík?
2011. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Bizonyám!


Mostmár csak a nevedet kell megváltoztatnod FankaFerire, és minden rendben lesz!


De ha nem, akkor bizony ki fogsz halni, mint a dinoszauruszok!

2011. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Idéztem, egy számból Fankadeli- Ezt most számából. Hasonlóan gondolóan vélekedek én is magamról. De amúgy mit vártam hogy lesz egy két értelmes válaszoló....
2011. dec. 4. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Olyan a válasz, amilyen a kérdés :D

De ja, a lazaság sok mindenen segít.

2011. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Fanka nevét sok tízezren ismerik az országban. Nem egy szép gyerek ránézésre, de egészen jól rappel, ezért nem hiszem, hogy amióta befutott, vannak gondjai a csajozással. Sajnos nem mindegyikünknek adatik meg, hogy híres zenész legyen. Ezért, ha azokkal a tulajdonságokkal rendelkezel külsőre mint ő, akkor érezhetően nagyobb hátránnyal indulsz... :D
2011. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért gáz a kérdés, láttam már idétlenebbet is feltenni..

Hát igen ő befutott, de ha ez nincs akkor ő se lenne sehol? Szerintem nem...

Amúgy főleg lányok véleményére lettem volna kíváncsi, de mindegy, megpróbáltam :P

2011. dec. 4. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézzél szét a médiában, "sztárvilágban". Tele van olyan férfiakkal és nőkkel, akiket most bálványoznak... De, ha nem lennének ismertek, az utcán észre se vennénk őket. Szóval, ha ismert vagy, szinte mindegy milyen külsővel vagy megáldva...
2011. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Oké, nem az ismertségre akartam ezt a kérdést kiélezni, hanem arra hogy egy teljesen egyszerű srác vagyok aki nem tud sokat felmutatni lehet, de tud szeretni.

De felfogtam és én is érzékelem hogy a híres emberek sokkal vonzóbbak attól hogy felkapják őket.

2011. dec. 4. 10:24
 10/14 anonim ***** válasza:

tulajdonképp elég, lóvé nem annyira fontos, és csak a búzáknak kell jól kinézni, közülük is csak annak aki a női szerepben van.


ps. a csicska műreppet nem szeretik a nők, szerintem.

2011. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!