Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszer reptéri átvilágításkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer reptéri átvilágításkor? Látszódik?

Figyelt kérdés
tudom, hülye kérdés de a szüleimmel valamint a barátommal megyünk nyaralni és anyáék nem tudják hogy már élek szexuális életet, ezért elég ciki lenne ha a reptéren tudnák meg. Besípolhat emiatt átvilágításkor a kézipoggyász/bőrönd? köszönöm előre is a normális, kedves válaszokat!
2013. júl. 7. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztos az óvszer miatt fog besípolni...
2013. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy merre mentek nyaralni de szerintem ott is meg lehet venni:D

A másik az, hogy : nem.

2013. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pénz van repülővel nyaralni menni, de bezzeg őszinteség az sehol...grat.

am nemfog. csak fémre sípol, szal intim piercinged ha van akkor bukta lesz.

2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Óvszer gumiból van, a poggyászszkener pedig fémet keres. A csomagolás mondjuk alufóliás, de nem kell aggódnod, a gumi nem fegyver, nem fognak érte szólni.
2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pont azt fogják nézni XDDD

ha ennyire félsz vegyél ott ahova mész nyaralni XD

2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves 3. válaszoló! őszinteség van maximálisan de az nem ebbe tartozik, ha nem mondom el a szüleimnek. várni akarok vele!

köszönöm a válaszokat:)

2013. júl. 7. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha engedik, hogy a barátod is nyaraljon veletek, és gondolom repülővel nem egy napra mentek, szóval együtt is alszotok, meg ha ti ketten úgy érzitek, hogy lesz lehetőség kamatyolni is, akkor valószínűleg őseid is számításba vették ezt, és kimondatlanul is úgy gondolják, hogy éltek szexuális életet. :D

Amúgy meg nem érezném tragédiának, ha a kamasz gyerekemnél találnék óvszert, inkább, mint egy terhességi tesztet vagy ilyesmi.

2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látszik, de senkit nem érdekel.

Akkor van ciki, ha valami miatt kinyittatják a bőröndöt. Én jártam már úgy, hogy a fülbevalómtól sípoltam be (pedig kérdeztem előtte a csajt hogy nem túl nagy-e, ne vegyem-e inkább le). Na utána persze engem is végigmotoztak, és a bőröndöm is ki kellett pakolni...


Egyszerűbb, ha kint vesztek.

2013. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!