Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Talán látszódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Talán látszódik rajtam, hogy nincs sok önbizalmam?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok 50kg vállig érő barna hajam és barna szemeim vannak .Visszajelzésekből "tudom",hogy szép az arcom...nem értem miért nem néznek rám a pasik és akinek tetszem miért nem mernek kezdeményezni.Ha megyek az utcán akkor mondjuk elég sokrszor megnéznek de a barátnőmet aki 170 cm+ már sokkal többen és neki is szép arca van ..a magasság miatt lehet?
2012. júl. 4. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a magasság...kisugárzás,összhatás meg a srácon is múlik hogy neki mi jön be!
2012. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BB Ádám ***** válasza:
ha jó csaj vagy senkit nem érdekel a magasságod! nem tom milyen a stílusod, ami felhívja a figyelmet..
2012. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
olyan mint a mai fiataloké...csőnaci és a divathoz illő felső,rövidnadrág,és balerina cipő (ami lapos) nem hordok magassarkút
2012. júl. 4. 20:52
 4/14 BB Ádám ***** válasza:
szoktad nyalogatni a barátnőidet?
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
xDD nem...
2012. júl. 4. 20:53
 6/14 BB Ádám ***** válasza:
akkor nincs több tippem, bocsi
2012. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A balerina cipő iszonyat szexi szerintem. És az is tuti, hogy nem a magasságod a baj, sőt. Az alacsony lányok sokkal vonzóbbak, nőiesebbek szerintem.
2012. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
önbizalom kell, e ha nem szoktad magad nyalni én kinyalhatlak xd
2012. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BB Ádám ***** válasza:
ebben csak annyi a bökkenő, hogy minden fiúnak más az ízlése...
2012. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utcán senki se mer csak úgy odamenni egy lányhoz... Ennek meg a sok rossz tapasztalat az oka. Kezdeményezz te.
2012. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!