Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az hogy másfél éve van egy kapcsolatom. Boldog vagyok de mégis vágyok egy kis pörgésre nélküle más pasikkal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
kur.va vagy!ügy lezárva!ha boldog lennél nem vágynál másra ;)
2013. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ez azért lehet mert meg a kapcsolat elején nem tomboltad, élted ki magad. És ha ez így va, akkor a porgés meg var teged és mindig is vonzani fog az, hogy kiprobáltad pl. a szexet is mással (Ha ezzel a pasival voltal eloszor egyutt..)

Ez az én véleményem.

L, 22

2013. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ehhez nem tudok hozzászólni o.o
2013. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt 17-év házasság után éreztem,de okkal!Ja és hát 1,5-év után ez nem egy pozitív elõjel nálatok!Vészjel!
2013. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HÁt ez tényleg nem jó, de érzel valamit a barátod iránt?
2013. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 év házasság után, - hát az inkább érthető.

1,5 fél év után meg annak a jele, hogy kevés neked a pasi, és ha nincs különösebb okod, hogy vele maradj, - hát ne maradj!

2013. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18èves vok. kurvànak nem mondanàm magam max annyit hogy mindenki magàbol indulki. amugy igen szeretem a baràtom ès nem is aszex inkàbb a fèltèkenysèg az aki aggaszt hogy ha most ennyire fèltèkeny akkor ez a jocoben rosszabb lesz??
2013. júl. 10. 01:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a sablonválasz h "nem élted ki magad", hát erre csak azt tudom mondani h minden ember más. Van aki nem vágyik erre h "kiélje magát" vagy mi a f**z.

A kései órára való tekintettel csak végig futottam a válaszokon, mit értesz pörgés alatt? Mert ez sok minden lehet, de ha szereted azért még a barátodat.. ugyanakkor nembiztos h megtörténik az a bizonyos "pörgés".

Nem tudom h a 'pörgés' részére vágysz jobban vagy a 'másik pasikkal' részre. Az elsőt lehet h a barátoddal is végre lehet hajtani (rengeteg dolgot tudnék mondani:D) a második opció meg elkerülhetetlen szakítás de ha vmi véget ér, vmi el is kezdődik.. Fiatal vagy nincs akadály. :)

2013. júl. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésben nem írtad a féltékenységet, - az nem nagyon jó dolog.

Elmúlni nehezen, erősödni, meg annál inkább szokott!

2013. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!