Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy már 2 éve semmiféle kapcsolatom nem volt férfiakkal?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya, sok visszajelzést kapok, mégsem foglalkozik velem úgy komolyabban senki. Pedig járok társaságba, sok helyre. Mondjuk elég zárkózott vagyok olyanokkal, akiket kevésbé ismerek és van egy kis önbizalomhiányom is, de az ennyire taszító lenne?
2013. jún. 16. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj privit. 20/F
2013. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"elég zárkózott vagyok olyanokkal, akiket kevésbé ismerek" ez az oka és persze a kishitűséged! Legyél kissé nyitottabb és lesz pasid!
2013. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen az alaptermészetem, most ezzel mit csináljak..
2013. jún. 16. 23:08
 4/6 Hanariko ***** válasza:
Igen, a zárkózottság taszító. Vagyis hát na... ha valaki nem nyitott beszélgetésre, hiába jár társaságba nem fognak odamenni hozzá.
2013. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert azt sugárzod, hogy megközelíthetetlen vagy.
2013. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók már kifejtették, mi állhat a dolog hátterében, amelyekkel én is csak egyet tudok érteni, így nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy a közelebbi ismeretségi körödön belül sincs lehetőséged kapcsolatra, esetleg 2 évvel ezelőtt könnyedebben sikerült kapcsolatig jutni valakivel is?

Ha túlságosan is személyesnek érzed a kérdésemet, nyugodtan hagyd figyelmen kívül, vagy akár privátban is kifejtheted.

2013. jún. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!