Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett a romantika?

Figyelt kérdés
A mai pasiknak miért ciki az udvarlás, és a romantika? Egyre jobban tapasztalom, hogy ezek így lassan eltűnnek...hol találok egy olyan fiút aki figyelmes, kedves, megértő, ellehet vele viccelődni, de ugyanakkor komolyan is beszélgetni és romantikus is? :s

2013. júl. 8. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt :D
2013. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Szóval legyek éltanuló, sportos, egészséges életmódot éljek, legyen jó állásom, lakásom, kocsim, legyek jóképű, kiemelkedő modorú és humorú és még mellé romantikus kedves megértő figyelmes, és mindenről lehessen velem beszélgetni.


Ne haragudj ha mindet nem tudok megoldani, hogy kielégítsem a tündérkisasszonyok igényeit.

2013. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiirtottátok belőlünk?

A környezetemben 1 lány sem igényli.(pedig normálisak)

17/F

2013. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Válts mozijegyet!Mert ma már csak a filmeken,és az álmainkban léteznek ilyen pasik! 27/L
2013. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Salgótarjánban találsz olyat, aki szereti a romantikot. :)
2013. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen pasasok otthon gubbasztanak a magányban.


A keményebbek fain gyerekek meg nőznek.

2013. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4: ezt sajna én is sokszor tapasztalom :/
2013. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát neten ezt nehéz lenne megvalósítani normálisan.

De élőben én ilyen vagyok.

Ha virágot nem is viiszek, de a többi meg van.

2013. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Hát, én szerintem romantikusnak minősülök, de nem tudom, hogy a mai világban pontosan mi számít annak. Érdekelnek a nők érzései, és kíváncsi vagyok a gondolataikra meg úgy általában a szerteágazó (már akinek olyan) személyiségükre. Időtöltésként pedig valami nyugis helyen való andalgást, egy jó beszélgetést vagy filmezést értek. Mármint így randi gyanánt.


Amúgy az a helyzet, hogy a legtöbb ember máshogy szocializálódik, és a lányok oldaláról nincs igény erre, a fiúk oldaláról pedig egyszerűen képtelenek erre.

2013. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj te ez a ti hibátok. Kb eg lánnyal se találkoztam akinek ez tetszett volt. Mind azt szerette ha néha nem figyelek rá annyira, meg legyek vad meg tudja a tököm. A romantikus fúknak amilyen én is voltam/vagyok esélye nincs. Tudod mit csináltak ? Kihasználtak hogy rendes voltam velük majd közölték pár hónap után hogy bocs összejöttem egy másik csávóval aki az esetek többségébe és nem vicc tényleg egy bunkó tajparaszt volt és többsége meg is csalta később a lányt de olyan is volt hogy megverte.Most nekem is el kell játszanom hogy kemény páva bunkó k*csög vagyok ha nem akarok egyedül tölteni egy éjszakát.Ennyit arról hogy mi ciki a fiúknak, nekem az hogy ez kell ahhoz hogy nővel lehessek ..
2013. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!