Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leopárd minta csajon?

Figyelt kérdés

sziasztok ,

tetszett egy csaj és leopárd mintás tetkót csináltatott a hátára,mondanom se kell milyen ízléstelen ócska olcsó dolog ez.eddig bejött de elhajtott majd meglátattam tetkót ha tudom hogy erre készül be se próbálkozok nála.

mit gondoltok erről ,már oltják sokan hogy olyan lett mint egy rib... két kezére is varratott már oda mást hátán van leopárd minta...

mit gondoltok milyen ez ?

nem ribis?



2013. júl. 8. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ismerkednétek ilyennel srácok?
2013. júl. 8. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:

"ribis" Ettől felfordulok...

Amúgy meg egészen addig semmi bajom a tetkóval amíg az az adott emberre jellemző dolgot jelenít meg és egyedi, ismétlem EGYEDI. A leopárd minta nem az, és még undorító is, legalábbis számomra.

2013. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kétféle véleményem is van. egy részt mindenki azt varrat magára amit akar. másik részről szerintem is elég ronda...maga az, hogy ő így akarja jónak láttatni magát. úgy gondolja, hogy (szerintem) a néhány taszító belső tulajdonságát ez a külső tulajdonság, ami szerinte szebbé tenné, az eltakarja. normális ember akkor tetováltat valamit magára, ha az egy olyan életesemény, ami egész további életét végigkiséri majd...megvetem az olyanokat, akik csak divatból varratnak.
2013. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Csaj leopárdon tök jől mutat.
2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 patron erejéig megismerném, ahogy mondani szokás.
2013. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:

Volt egy csaj vendégem, aki ilyen leopárdmintát kért a hasára... Érdekességképpen betettem a portfóliómba is, hát elég vegyes a fogadtatása :) Volt, aki azt kérdezte, hogy ez vajon valami ragályos betegség?

Szerény véleményem szerint az ilyen tetoválás többnyire közönséges, és nem vall jó ízlésre sem.


egy tetováló

2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!