Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt az a helyzet, szituáci...

Mi volt az a helyzet, szituáció és hol voltatok, amikor gyermeked hisztije miatt kellemetlenül/kényelmetlenül érezted magad?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Buszon, másfél-kettő lehetett a lányom. Dupla ülés belső ülésén ültünk, kiflibe vágta magát és üvöltött, fetrengett, a csizmáját is lerugdalta a lábáról.

Pontosan már nem emlékszem, mi baja volt, mert évekkel ezelőtt történt, csak arra emlékszem, hogy későn indultunk valahonnan haza, sokat kellett várni a buszra és azzal még 20 percet menni, elfogyott a cérnája.

Egy "cuki néni" meg beszólt, hogy "jajj, csak a rossz gyerekek csinálnak ilyet!", na ettől az agyam végleg eldurrant. :o)


Amúgy a gyerekeim inkább csak zárt falak között hisztiznek, idegen környezetben kevésbé, sokan nem is hiszik, mert hiába mondom, hogy otthon szoktak balhézni. :o))

2012. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Bankban voltunk, lányom másfél éves. Babakocsiban régóta nem ül meg, nem is használjuk. Sorba kellett állni, muszály volt pénzt befizetnem számlára, kb 4-en voltak előttünk. Nem akart az ölemben maradni, ha viszont letettem, rögtön ment, és a kihelyezett szórólapokat szétdobálta a földön. Én azt összeszedtem, utána fogtam a kezét, ölbe vettem, de mindenáron szabadulni akart, természetesen ezalatt visított, mint egy malac, hogy engedjem el. Elengedtem, megkértem hogy ne dobálja a papírokat, meghogy mérges lesz a bácsi (biztonsági őr), de ő vigyorogva odaszaladt, és egy halom papírt a földre dobott. Ezt megint összeszedtem, ekkor még volt 1 ember előttünk a sorban, ő előre engedett. Olyan piros volt a fejem mint egy paprika, és le voltam izzadva, mintha szaunából léptem volna ki.
2012. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Ja, és az lemaradt, hogy közben még mellettem is ült valaki, akt rugdosott, de nem igazán tudtam lefogni úgy, hogy ne érjen hozzá...

első

2012. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden helyzetben, és helyen kellemetlen és kényelmetlen, ha hisztizik, legutóbb a farsangon hisztizett, amit bár pillanatok alatt leszereltem, de utána 2 napig kérdezgették, hogy mi volt a baj. És még akkor is kellemetlen volt, elmondani. De ha tud valaki kellemeset, kényelmeset, engem érdekelne az is :D
2012. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én még csak most várom a babámat, de ma a terhesgondozáson az egyik anyuka majdnem elsírta magát, mert a kisfia (olyan két éves lehetett), mindent felborított, majd mikor anyuja leszidta érte, jól belerúgott, és a földön fekve elkezdett torkaszakadtából kiabálni és sírni. Az anyuka nagyon szabadkozott, szegényke. :)
2012. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem akart hazaindulni a játszóházból egy üzletközpontban. Földön húztam ki, át sem tudtam öltöztetni, zokniban rángattam a liftig, néha felvettem(6 hónapos terhes voltam tesóval), nem tudtam vele beszállni a liftbe, vonszoltam a lépcsőházban a kocsiig. Na ott leordítottam a haját is.
2012. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen a játszóház vitte nálunk is a primet!Uhh.Meg is értettem szegénykémet de ott máshogy nem tudtam kezelni.Szóval a lényeg h a kislányom szeretet volna konyházni erre odajöttek a nagyobb kislányok és elvették tőle a cuccokat de mi már amugy is indulóban voltunk h megyünk és ugye ő e kettő miatt ordítot de ugy h zengett a központ.Kivittem egyszerüen annyira behergelte magát h nem vett levegőt és muszáj volt kérnem ott a lányoktól egy pohár vízet naaa azt meglátva nagy nehezen abbahagyta.akkor megfogadtam h egy darabig mi még nem megyünk játszóházba...
2012. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

A kislányom 1,5 éves volt mikor a piacon földhöz vágta magát mert nem vettem meg neki a a 20. dolgot.....Erre egy mamika odaszól hogy miért nem veszem meg a gyereknek amit akar..Na én lettem a szívtelen anyuka, de azt nem látta hogy a babakocsi alja teli volt minden franccal.

Ő most már 3,5 éves.

De most van egy másfél éves kisfiam,akivel múlt héten mentünk dokihoz.Teli volt pici babával a váróterem.Odament egy két hetes babához és úgy megrántotta a kislábát meg megszorította.Aztán pár perc után odament egy másik anyukához aki egy hat hós babát fogotta kezében, megrántotta a kislány lábát úgy hogy azthittem az anyja leejti.Már ekkor vörös volt a fejem.És még ennek tetejére majdnem megvert egy vele egyidős kislányt.Azt hittem elsüllyedek.Sosem verekszik nem tudom mi történt vele...:-(

Ja még egyett tudok ezt a 3,5 évesem csinálta tegnap.Elmentünk fénymásolni.Míg én vártam a papírokat a kislány nézelődött.Egyszer jön odfa hozzám az egyik eladó hogy a kislány a zsebébe tett valamit.majd elsüllyedtem.Nagyon leszidtam.Aztán átvándoroltunk a szemközti gyógyszertárba.Jövünk ki és mutatja hogy a zsebébe tett vmit (édesítőszer volt).Visszavittük és bocsánatot kért.Megint leszidtam.De szerintem diregt csinálta mert most ilyen makrancos korszakát éli.

Úgyhogy két nap alatt a füld alá süllyedtem.

2012. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Corában nem ülhetett bele a pénzbedobós autóba vagy mi mibe.Az apja fogta, és nehezen tudja terelni a figyelmét.Két éves volt.Zengett tőle vagy két percig az áruház, és ezt egy ismerős pont látta és hallotta aki már kifele tartott, még fel is hívott nevetve hogy látja buli van(tőle nem vettük zokon, nekik sem egyszerű eset a fiuk).Ha nálam lett volna akkor elkerülhető lett volna.De több kis nyekergős, hangoskodós helyzet volt már egyéb boltban is, de megelőztem a nagy "vihart".Jajj, hát nem egyszerű.
2012. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Épp nyaralni voltunk,és az ebédlő kellős közepén vágta hanyatt magát az akkor majd 2 éves fiam,és kiabált hogy ő nem eszik!Persze ezt hatalmas közönség előtt :( Hiába állítottam fel akkor is levágta vissza magát :( Aznap még többször eljátszotta ezt a strandon is,ezzel elrontva az egész nyaralásunkat :(
2012. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!