Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok munkába és küzdelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok munkába és küzdelembe telik, hogy az embert szeresse a másik nem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ne okozzon nagy gondot, hogy találj valakit, aki lefekszik veled.


Meg nézem basszus, hogy mindenki olyan szép a képeken, még az ilyen csicska telefonos tükörbe fotozkodos képeken is. Mint egy modell. Én meg bénán nézek ki. Ők mégis mit tettek, hogy olyan szépek? JAAA, hogy úgy születtek?


2013. júl. 8. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában mire ideáig eljutsz annyira öreg vagy, hogy már nincs értelme.
2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is rondának születtem, aztán szerelmes lettem a lány is belém szeretett. És szoktunk szexelni is.
2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Saját magával mindig kritikusabb az ember.


De érdemben nem válaszolok a kérdésedre, hisz csak dugni akarsz.

2013. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább lehetetlen küldetés. Amit tudtam, megtettem, de még kevésbé érdeklem a nőket, mint eddig.
2013. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, senki nem kötelezett rá, hogy a világra jöjj, senki nem mondta, hogy igazságos lesz, senki nem mondta, hogy jó lesz. ÉS ha nem tettszik, bármikor ki lehet szállni.
2013. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy úgy születtek, sok lány rengeteget dolgozik azon, hogy olyan legyen amilyen.

Nem kell rögtön ezzel jönni, hogy "mert ők így születtek"

Láttál volna 5éve és most, el sem hinnéd, hogy ugyanaz a személy.

Ha esetleg csúnya vagy, biztosan lehet rajtad is alakítani.

2013. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Pont hogy nem lehet. Tilos az eutnázia.


Annak meg semmi éretlme ha vonat alá fekszel mert csak tönkreteszed a masiniszta életét meg egéz nap késni fognak miattad a vonatok. A többi halálnem meg lassú és fájdalmas (hacsak nincs pisztolyod, RDX-ed vagy giotinod)

2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja, nyilván a sok kis flegma pics, aki minden hétvégén vedel, meg xar kajákat zabál az de hude sokat tesz az alakjáért! Engem nem érdekel, hogy 30 évesen egy trotty lesz belölük, de mire addig eljutnak, addig már elég jol beletanulnak az életbe. De aki rosszul néz ki, annak eleve meg se adatik egy csomo lehetöség.
2013. júl. 8. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak szexelni akarnék, semmi gondom nem lenne. Csakhogy én komoly kapcsolatot akarok. Az már sokkal nehezebb ügy. 21/L
2013. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na hát nekem még a szex se jön össze.
2013. júl. 8. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!