Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi női barátság. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi női barátság. Miért akar egy nő egy pasitól barátságot ha van pasija aki otthon dugja? Lelki szennyesnek kell a másik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
pontosan...
2013. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Meglehet.

Nem ismerünk az egész történetből semmi konkrétumot, úgyhogy ja, de lehet, hogy egy pasi nem elég neki.

2013. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kicsit többet is írhatnál erről, ez így elég kevés. Csak barátkozni akar? Mióta ismeritek egymást?
2013. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert van egy csaj,aki jó pasinak tart,de van pasija.Nem kicsit rám izgult,mondta is.A pasija le sem sza.rja és nekem mondja ezeket.Ne hallgassa ezt a dumát mert átrak barát kategóriába?
2013. jún. 30. 21:52
 5/26 anonim ***** válasza:
Lelki kihasználás, semmi más.
2013. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tőled egy nő miért akarna barátságot, azt nem tudom... Egyébként meg nem tök egyértelmű? Nem is értem a kérdést... a nőnek van barátja, akibe valószínűleg szerelmes, te pedig (valamilyen érthetetlen oknál fogva) szimpatikus vagy neki, de nem tetszel neki, mint pasi, ezért a barát a megfelelő opció.
2013. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Most úgyis le fognak pontozni de tudod létezhet ad abszurdum érdek nélküli barátság is nemtől függetlenül...
2013. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja hogy így álltok. Akkor nem szóltam semmit.
2013. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem inkább velem akar lenni mint vele,de közben folyton róla beszél.Nem tudom hova rakni mit is akar valójában,akarna e engem,vagy csak lelki szemete láda kell neki.Mert megmondta hogy nagyon jó pasinak tart.Néha célozgat is,de sokszor beszél a kapcsolatáról is.
2013. jún. 30. 21:54
 10/26 anonim ***** válasza:
Hm...te vagy az, aki a múltkor is kiírta ezt kérdésben, csak más megfogalmazásban? Csak hogy képben legyek a sztorival.
2013. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!