Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahely a barátom...

Egy munkahely a barátom exével, állandóan akadályoz- mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem volt átfedés a két kapcsolat között(min 2 év telt el , a csaj félrelépett, ezért mentek szét).Az élet úgy hozta,hogy egy munkahelyre kerültünk -ő kb 1-2 évvel korábban kezdett és 'nagyon bevágódott' az egyik vezetőnél(nyílt titok) és persze a karrierje is szépen ível...Tartottam annyira értelmesnek a csajt, hogy nem fog akadályozni a munkámban .Több éve dolgozom én is a cégnél,kiemelkedő teljesítményt nyújtok -ezért majdnem előléptetést kaptam. Csak majdnem ... Visszahallottam több embertől,akivel jóban vagyok, hogy hiába jöttem szóba, a csaj minden mondvacsinált indokkal megfúrta a kinevezésem (persze az a bizonyos vezető is a háta mögé állt). Totálisan összeomlottam, mert amíg ez a csaj ott dolgozik, biztosan nem tudok előrelépni hiába teljesíthetek 200%-on is ...A kapcsolatomnak sem tesz jót ez a helyzet, de szerencsére a barátom egy szuper ember,próbálja tartani bennem a lelket. A csaj annyira messzire elment, hogy már azokat a kollegákat is fúrja, akik jóban vannak velem!Már azon gondolkoztam,hogy felmondok,de nem adom meg neki ezt az örömöt.A gond az, hogy elég jó pozícióban van a fent leírtak miatt és félnek tőle; az a bizonyos vezető tudná megfékezni, de több van köztük mint munkakapcsolat(a csajnak egy másik pasi az állandó párja)Hogyan tudnám (akár jogilag) megoldani ezt a helyzetet?

2013. máj. 11. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudod bizonyítani, akkor jogilag sehogy, és ha indulna is valamilyen eljárás miattad, borítékolva van, hogy kirúgnának, s még akkor se vennének vissza, ha nyernél. Ezt csak gusztustalanul lehetne elintézni, pl. te is összefekszel egy másik kisfőnökkel és majd ők lejátsszák, vagy pl. bemószerolod a csajt az aktuális pasijánál, hogy kamatyol a főnökkel és társai. Már, ha van hozzá gyomrod. Én inkább keresnél egy másik állást, s ha találok, felmondanék. Vagy kidolgozod a beled és várod a csodát.
2013. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen eselytelen jogi utra terelned mert ezek olyan dolgok amiket sehogysem tudnal bebizonyitani. Ha meg egy nagy ceg ott meg nem egy ember dont 1-1 ember kinevezeserol/elolepteteserol szoval okokat fognak talalni miert nem vagy peldaul alkalmas arra, hogy feljebb lepj. A masik dolog sehol sincs leirva az ha valaki ilyen vagy olyan jol teljesit akkor azt elokell leptettni eigy eleve vesztes heylzetben vagy. 2dolgot tehtesz beletorodsz abba, hogy amig valami nem valtozik addig marad ez a helyzet es jopofit vagsz az egeszhez vagy keresel masik helyet! Sardobalozasnak ugysincs ertelme mert aki fentebb van mindig jobb lapja vannak mint neked, foleg ha meg hatszele is van! Kitartas de ha idegileg nem birod valts helyett! 1 jo tanacs ha otthagyod a ceget es helyett valtasz allasinterjun ne azt mond azert szeretnel eljonni a mostani helyedrol mert ilyen fajta furakodas van mert magas poziciokban ez labilis kepet adhat rolad illetve, hogy nem vagy alkalmas sz
2013. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vagy alkalmas szelsoseges helyzetkben dolgozni. Hasonlo helyen dolgoztam es sok embert is felvetelizetettem azert tudom!

Bocsi, hogy kettoben ment de veletlenul ENTERT nyomtam! Sok sikert es remelem hasznat veszed amit irtam.

2013. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!