Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele fogok őrülni a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni a féltékenységbe. Mi a megoldás? Igaz, h. terhes vagyok, de már előtte is küzdöttem vele. Elvileg semmi olyan nincs, jól megvagyunk stb, de állandóan ezen jár az agyam.

Figyelt kérdés
Tettem fel egy kérdést "meddig bírja egy ffi, hogy nem ürít? " Van hogy másfél hétig nem vagyunk együtt, és nincs magömlése, nincs megvadulva stb.Ja és ha utána együtt vagyunk akkor sem mennyiségben sem minőségben (ránézésre) nem több, vagy sűrűbb. Szerintetek megcsal? Vagy mi van ilyenkor?
2008. márc. 27. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi már. Ilyen hülyeséget, h azért csal meg mert a spermáján nincs változás... valoszinüleg maszturbál mint minden férfi. Én hetente vagyo kegyütt a barátommal,bár még fiatalok vagyunk és azért csak igy tudjuk összehozni:) Ö is maszturbál hétköznap, és nem csal meg. Ilyenekböl ne itélj:) csak tulreagálod,és ez nem jo
2008. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem maszturbál. Legalább is elvileg. Mivel én elég sex mániás vagyok nincs rá szüksége. És én nem is tudnám elviselni. Ráadásul ha nem dolgozik mindig együtt vagyunk.
2008. márc. 27. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
MInden férfi maszturbál... CSak kérdés h mikor
2008. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mint ahogy írtad van hogy 1,5 hétig nem vagytok együtt,így tuti hogy maszturbál.esetleg nem számol be róla.muszáj ürítenie,mert a pasiknál akár fájdalmat is okoz ha sokáig nem ürítenek.miért nem bírnád elviselni?mindenkinek kell hogy foglalkozzon a saját testével.talán csak azért nem mondja el mert így fogod fel a dolgot.ha terhes vagy tőle az épp elég bizonyíték,hogy te kellesz neki.a viselkedésében vettél észre változást,mert a megcsalásra gyanút adhat ha pl.másképp viselkedik veled,vagy másképp kezd öltözni,vagy esetleg többet marad ki,nem veszi fel előtted a telefont ha csörög,meg ilyenek.tapasztaltál ilyet,vagy ehhez hasonlót?ne féltékenykedj mert ezzel fogod más nő karjába küldeni.előbb-utóbb megunja.próbálj meg arra gondolni hogy veled van,téged szeret és hamarosan babátok lesz.bízz benne.de elsősorban próbálj meg magadból indulni ki.te mit szólnál fordított esetben?és amit elvárnál,próbáld meg azt nyújtani.hidd el menni fog!!!nagy önuralom kell hozzá,de biztos meg van benned!!!

és gratulálok a babához!!!

2008. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislanyod lesz?

Lehet azert vagy igy felporogve mert ilyenkor aztan dolgoznak a hormonok...

2008. márc. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha maszturbal....elhiszem nem mondja, de szerintem is igen...akkor teged nem is maga a dolog zavar, hanem az h kire gondol olyankor...tudom mert engem is ez idegesit, h lehet csinalja, mert egy ferfinek muszaly urulnie, de biztos olyankor nem en jarok a fejebe, es ijeszto, h pont ki jarhat! Mert egy no mire nem gondol...de probalj megnyugodni, kontrolalni magad. Esetleg beszelj vele errol es ne ijeszd el, mert akkor biztos nem fogja bevallani,de beszelj rola, h jol esne ha ott vagy te neki, h ne csinalja gyakran...azaz csak ugy h "minosege" is meglegyen. egy ferfi nagyon tud ertekelni egy nagyon megerto not!
2008. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!