Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a fiúmmal ilyen okból?

Figyelt kérdés
nagyon is szeretem,de látszik rajta hogy "élvezi" hogy féltékenykedem néha.de az igazi baj azzal van hogy mi úgy jöttünk össze hogy a mostani legjobb barátnőm szerelmes volt/még mindig az belé.és én is nagyon tisztában vagyok azzal hogy egy barátság többet ér mint egy fiú.az Lb-m nem tudja hogy már több mint egy hónapja járunk,nekem ez miatt pedig rettenetesen lelkiismeret furdalásom van.szerintetek megéri talán tönkretenni egy barátságot egy ilyen kedves aranyos vicces fiú miatt akibe még mindig szerelmes vagyok?a barátnőm amúgy tudja hogy a fiú belém szerelmes,és ez miatt féltékeny is rám.

2013. júl. 5. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy ki a fontosabb neked, ha a fiú, akkor ne szakíts, ha a barátnőd, akkor...
2013. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd szeret, megérti, hogy jól érzed magad azzal azzal a fiúval, és ha látja hogy boldog vagy vele, veled örül, nem áll a boldogságotok útjába.
2013. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ha igazi barát, megérti, elfogadja, ha össze akar veszni veled miatta, akkor csak a pasi marad; ha el tudja fogadni, megmarad mind2
2013. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajna ő nem ilyen egyszerű...sokkal "tüzesebb",kevésbé megbocsájtó
2013. júl. 5. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom , hogy fontosa a barátság DE! Ha tényleg a legjobb barátnőd akkor megérti és nem kell szakítanotok.


Velem is volt hasonló. Szerelmes voltam(most is az vagyok) egy évfolyamtársamba. Kb. 2 éve viszont összejött az egyik barátnőmmel. Ő akkor még nem tudta h én szerelmes vagyok a srácba.

Aztán szakítottak és később a barátnőm is megtudta.


Ami a lényeg: Amíg együtt voltak eszembe se jutott nyomulni , mert nem akartam tönkretenni a barátságunkat. És milyen jó , hogy akkor nem tettem semmit.

2013. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!