Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kelthetném fel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetném fel egy olyan srác érdeklődését, akinek más tetszik?

Figyelt kérdés
Haverok vagyunk. Annál a másik lánynál 100%, hogy nincs esélye, jelenleg is van barátja, de közben egy 3. fiúba szerelmes. Mondjuk azt mondta nekem ez a fiú (aki nekem tetszik), hogy kicsit kezd már kiábrándulni a lányból, mert nem tudja a mértéket, állandóan be van nyomva, és hülyeségeket csinál, gázul viselkedik, de attól még bejön neki. Jó viszonyban vagyunk, de kevés a szabadideje, dolgozik, ilyenek, szóval nem megy könnyen a találkozás úgy, hogy csak ketten legyünk, általában esténként beülünk 5-6 másik baráttal valahová, és ennyi. Köszi!
2013. júl. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
neten nem tudtok beszélni?
2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Heti 1x kb belép Facebookra, és ennyi.
2013. júl. 9. 13:43
 3/6 anonim válasza:
Tedd féltékennyé.Mesélj neki egy tök helyes, rendes srácról akit nem rég ismertél meg.
2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valahogy nagyon közel kéne hozzá kerülnöd (egyenlőre haverként) és akkor láthatja hogy te milyen aranyos,kedves vagy stb. és elérhető..akkor talán összejöhet a dolog:)
2013. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ja, csak nem tudom, hogy :/
2013. júl. 9. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor este együtt van a társaság próbálj meg vele dumálni,ha jól alakul el is szakadhattok kicsit a többiektől pl sétálni egy kört..meg nem tudom mennyire bizalmas a haverjaiddal a légkör,de esetleg ha beszélnél velük hogy kicsit hagyjanak magatokra titeket(nem feltűnően,valami hihetőt kitalálnak)?de ez csak 1 ötlet :)
2013. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!