Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek ez tetszik?

Figyelt kérdés

Nem tudok igazán azonosulni a mostani trendekkel. Szeretek a kertben a kutyáimmal játszani, ha elromlik valami, akkor megszerelem magamnak.


Szeretek színházba, kiállításokra, kulturális programokra járni, biciklizni, sportolni.


Nem vagyok a divat megszállottja, de normálisan, igényesen öltözködök. Nem szeretek felvágni mások előtt, pl nem vennék sosem iPhone-t, van egy tök alap androidos telefonom. Bulik előtt inkább a barátaimmal alapozom, sosem veszek drága piákat.


Nem vagyok spúr, elég jól is keresek, de valahogy nem vonz ez a világ, de sajnos ennek egyre nagyobb hátrányát érzem.


Hol ismerkedhetnék hasonló értékrendű emberekkel?

22/F


2013. júl. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen vagy! :)
2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sehol maroknyi ilyen ember van.:D a többit ledarálta a rendszer.
2013. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelelő a gondolkodásod és az érdeklődési köröd is. Sokan bármit megtennének egy ilyen férfiért. Szerintem szimpatikus, hogy meg tudsz javítani dolgokat a ház körül, hogy szereted az állatokat, a színházat. Sokan sajnos b*zisnak tartják a színházba, kiállításokra járókat, holott ez egyáltalán nincs így.

/Mondjuk én pl. nem igazán kedvelem az olcsó italokat, az ok, hogy pl. boltból veszem ugyan azt mint amit a szórakozóhelyen innál, de a kannásbor szint már undorító./

2013. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak az ilyen fiúkból lenne több, mint amilyen te is vagy... Körülöttem csak ingyenélő egyedek vannak akik másról se beszélnek csak hogy hol buliztak, mit ittak, hány csajt fektettek le és hogy milyen sz@r a másnaposság.. Szóval csak így tovább! :)
2013. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit fényezed itt magad? Egyértelmű hogy számtalan rossz tulajdonságod lehet, ha itt keseregsz hogy nincs senkid! Ne gondold már hogy mindenki naiv!
2013. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!