Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Eléggé rideg lettem (régen kedves voltam), mostanában szeretek egyedül lenni, nem szivesen vagyok a barátaimmal, már nem hiszek a szerelemben, és már nem szeretnék senkit se közel engedni magamhoz (csak a kutyámat, vele nagyon jól megvagyok). Múltkor az egyik barátom megkérdezte hogy miért csinálom ezt? és nem tudtam a választ. Ez csak ilyen tinikori hülyeség? majd elmúlik?
2013. júl. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb így vagyok vele én is, annyi kivétellel h tudom mi a bajom.. csak senkinek nem mondom el. Ugyan, ki lenne rá kívácsni amúgyis.. Manapság mindenkinek megvan a problémája, nem akarom, hogy az enyémmel is az idejét húzzam akárkinek is.
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy! am pesszimizmus és antiszociális hajlam
2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen velem is ez van alig akarok talàlkozni baràtaimmal

Mostanàba màr csak az érdekel hogy talàljak egy rendes lànyt akivel mindent meg lehet beszélni :P

Majd kinőljük ;)

18F

2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sudribunkó ***** válasza:

Nem múlik el, igyál sok fagyállót!

(am a kutya tényleg jobb, mint sok köcsög)

2013. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. A szüleim is ki vannak akadva, hogy soha nem megyek sehova, meg csak magammal foglalkozok, és alig szoktam bárkivel beszélgetni. Egyszerűen azért, mert lefárasztanak, és mert jó nekem így. Nálam az van, hogy óriási zene rajongó vagyok, meg van is tehetségem hozzá, és ha mondjuk apukámnak van koncertje (zenész), akkor arra mindig elmegyek, mert imádom azt a zenét. De mindezek ellenére a szüleimmel nagyon szoros és jó a kapcsolatom, mindig mellettem vannak, ha szükségem van rájuk.
2013. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!