Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már úgy hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy hogy nincs szükségetek senkire?

Figyelt kérdés
Hogy mindenkinek mutatjátok az erőset, de csak arra vágytok hogy megöleljen valaki? De nem akartok kapcsolatot mert mindenki átvert már, és nem hisztek a szerelemben? és már fizikailag fáj a lelked vagy nem tudom mid, de magadnak is tagadod hogy akármire is szükséged lenne?
2013. júl. 9. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki van így néha...
2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alkonyatot néztél?
2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
néha előfordul... de aztán kinyitom a szemem, felébredek, és visszatérek a valóságba, mert nem adhatom fel ilyen könnyen
2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 moonlightsentinel ***** válasza:
Igen. Amúgy amikor már teljesen úgy érzed, hogy nincs szükséged senkire, és jól vagy, így ahogy vagy, jellemzően akkor szokott betoppanni a nagy Ő :D
2013. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt mikor próbáltam magam is becsapni ezzel, de rájöttem, hogy felesleges... úgysem leszek soha boldog egyedül hosszútávon.
2013. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. De amiről te beszélsz, az nem az, amikor nincs szükséged senkire, hanem amikor kábé bárki jó lenne már, csak legyen valaki. Ha valaki őszintén elkezdene érdeklődni felőled, akkor hamar levetkőznéd ezt, hidd el. De nálam már az is elég, ha megismerek valakit, aki tetszik, és akár még esélyem is lehet nála. Egyébként, ahogyan azt előttem már valaki mondta, akkor jön a lehetőség, amikor már jól érzed magad a bőrödben egyedül is. Annak tagadása, hogy kell neked valami, csak tartósan lehangol. Ha beismered, hogy igenis jól esne, és el tudod fogadni ezt az érzést, akkor már kevésbé fog fájni is.
2013. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan így érzem magam mindennap.
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele annyi eltéréssel, hogy nem vágyom az ölelésre!
2013. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Egy-egy laza szex az elég cár lenne, de amúgy hosszútávon én erre képtelen vagyok :D
2013. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így lenni ezzel. Most is így vagyok. A gond az, hogy ilyenkor felveszek mellé még egy pár rossz szokást. Ismerkedek, randizok, bulizok, vannak egyéjszakások, de tudom, hogy ezt nem lehet sokáig így folytatni.

Ilyenkor legbelül várom a lányt, aki visszahúz a "rossz útról", csak az a gond, hogy ezek a lányok is átbsznak. Ez van. :)

2013. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!