Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már, olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már, olyat, hogy akiért a véreteket adnátok sosem fog szeretni úgy titeket? Voltatok, hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

1000-és 1000 megfordul a fejemben egy arc és mosoly.Akármerre járok a világon.Mindig kísértett -kísért ,ha párokat láttok.Még is tudom legbelül ,hogy ezt az álmot valóra tudom váltani csak akarni kell.

Nem tudok aludni ,érzem ,hogy a szívem reped estéken át mikor rá gondolok.Minden napos edzéssel kovácsolom vissza.Edzés közben az ő hangjára szavaira gondolok.Ha lesz családom meg kell védenem őket.Sose adtam fel most sem fogom.

Mégis legbelül tudom ,hogy ez csak állom és sose valósul meg ,de olykor mikor erre gondolok legszívesebben egy kést vágnák a szívembe ,hogy ne érezzek többé fájdalmat és legyek szabad.Vagy leugranék magasról.És mikor földhöz érek a vérem úgy érjen a földhöz ,hogy beterít és ezzel elhozza a boldogságot.:( Néha Kérem Istent mondja meg mi a célom a világon és megteszem és távozok a világról.És felmennék hozzá.


Nem viccelek egyszer tényleg volt a kezembe kés ...csak..........attól félek bántják majd "Őt".

Történt veletek hasonló?Letudtátok győzni?VAGY ismertetek olyat aki ebbe halt meg?

Normális komikra lennék kíváncsi.16f



2013. júl. 9. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen és most is ezt érzem.
2013. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
szó szerint is adtam már véremet olyan miatt akit szerettem...
2013. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Egy nő/férfi sem ér ennyit,majd elmúlik.

Majd láttam a korod és azután no komment! Majd be nő a fejed lágya.

2013. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Bő másfél éve ezt érzem. Az életem is odaadnám érte. Én is fontos vagyok neki, egy kicsit.. De sosem lesz szerelmes belém. Pocsék érzés.
2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki átesik életében a viszonzatlan szerelem érzésen. Én is, de már jó pár évvel ezelőtt volt és rég túltettem magam rajta.
2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Az a legszomorúbb ,hogy belül nem is ismer ,de tudom ,hogy ő nem érez úgy mint én.

1 :(

2 elmeséled privátba?

2013. júl. 9. 20:18
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a komikat!! ,hát tényleg nagyon rossz érzés.
2013. júl. 9. 20:20
 8/27 A kérdező kommentje:
3. Mi a baj a koromal?
2013. júl. 9. 20:21
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen,éreztem..és még mindig ezt érzem...ez a magatehetetlenség... akárhányszor keres,tudom,hogy nem lenne helyes találkozni vele,mert ő csak egy dolgot akar tőlem..én meg nem vagyok senkinek a kurv**ja...de egyszerűen nem tudok neki nemet mondani,mert szeretem...örültem,hogy láttam,mert hiányzott...tudom,hogy így sosem fogom tudni kiheverni és nekem kell a talpamra állni végre,és véget venni ennek,mert csak én tudok pontot tenni a végére...de annyira fáj...18/L
2013. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni :(
2013. júl. 9. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!