Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenévesek, mondjátok, divat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenévesek, mondjátok, divat ma még a lassúzás?

Figyelt kérdés

Szoktatok mittudomén osztálybulikon, akármilyen bulikon lassúzni?

Discokban gondolom hogy már nincs ilyen, ami szerintem nagy kár, mert erre is lehetett azért ismerkedni, jobban mint ma a hangos zenére, ahol orditozva lehet csak beszélgetni.

Nálunk még divat volt azért, és még nem vagyok 30, de emlékszem, minél nagyobbak lettünk, annál kevesebb volt a lassúzás.


2013. júl. 9. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
nincsen ilyen még hírből sem ismerik..fullkészen vonaglunk mint egy cigány kábeltolvaj.
2013. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még ilyen. Az első nagy bálunkon pl. a mai discos, tucatzenék mellett felcsendültek a klasszikus bulizenék is és már az is nagy számnak számított. Igazi klasszikus bulihangulat volt, amire lehetett is táncolni fiúk a lányokkal stb. Az nagyon jó volt, de lassúzás sajnos nem volt, pedig szerintem nagyon szép dolog! :)
2013. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez ma már nem divat, pedig nekem tetszene! :)
2013. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

A lassúzás manapság új értelmet nyert. Azt hiszem a velem egykorúak értik mire gondolok (zöld) :D Nah de viccet félretéve , manapság szerintem ez egyáltalán nem divat , de hát változnak az idők , ez van.


20f

2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én még nem sok buliban voltam (értsd 3), de egyszer sikerült lassúzni egy lánnyal. Így visszagondolva, nagyon hülyén nézhettünk ki, mert mindenki körülöttünk a Jersey Shore-os fist pumpot tolta, meg a "Nem kapok levegőt" táncot. De szerintem rajtunk kívül találsz másokat is, úgyhogy ha nem is divat, még előfordul.


15/f

2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"A lassúzás manapság új értelmet nyert. Azt hiszem a velem egykorúak értik mire gondolok (zöld) :D Nah de viccet félretéve , manapság szerintem ez egyáltalán nem divat , de hát változnak az idők , ez van."


De én nem értem, világosíts már fel hogy mi az új értelem szerint, drog, pia, piálás, nem biztos hogy nem ismerem, mert helló, 26 éves vagyok, tehát átlag 6-7-8 évvel idősebb nálatok, ez nem nagy korkülönbség.


Az hogy "változnak az idők ez van" - mondok neked valamit, ez az "ez van" hozzáállás az, amit soha ne tanúsíts, mert így csak egy szürke senki maradsz a tömegből.

2013. júl. 10. 00:53
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
úgy érti hogy füveznek,ezért lassulnak be, ugye nem a táncra gondolva,vagy akár egyéb kábítószerek de ő most a fűre gondolt.
2013. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"mondok neked valamit, ez az "ez van" hozzáállás az, amit soha ne tanúsíts, mert így csak egy szürke senki maradsz a tömegből."


ezzel meg egyetértek.Nagy igazság.

2013. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, na, nem is olyan nagy cucc, mint ahogy a válaszoló előadta nagy titokzatosan, persze értettem :) nem auxila, ami a tinikkel történik, mi is olyanokat csináltunk.
2013. júl. 10. 01:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Úgy látom kétségeket keltettem a válaszommal , nem volt célom. Életembe 2x próbáltam a füvet , nem szokásom minden hétvégén indokolatlanul inni (sőt amúgy se) , bulizni stb. Rendszeresen sportolok és a sulira koncentrálok. Utálom a tömeg embereket , akik beállnak a sorba és 100 másik hozzájuk hasonló van , ez az amit legkevésbé se mondanék magamra. Csupán ismerem a kortársaimat , tudom mit csinálnak , hogyan élnek. Egyébként meg , hogy változnak az idők azt meg el kell fogadni , szerintem leragadni valaminél ugyanolyan nagy hiba , mint tömegnek lenni , vagy 2 mondat alapján úgy vélni , hogy ismersz valakit. A kérdésed ugyan olyan mintha megkérdezném , hogy szoktál-e hallgatni Bach-ot , Mozart-ot , Berlioz-t és ha azt felelnéd , hogy nem , akkor én meg számonkérnélek , hogy miért nem.. Remélem érted mire akarok kilyukadni , egyszerűen változik a világ és kész , jah és , az hogy manapság nem csinálnak valamit , az természetesen nem biztos , hogy rossz , de az se biztos , hogy az új rosszabb.


20f

2013. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!