Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak az egyenes haj jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak az egyenes haj jön be?

Figyelt kérdés
Minden csaj vasalja a haját. Innen feltételezem, hogy a hjullámos, göndör kevésbé tetszik nekik.

2013. máj. 13. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
ez hülyeség...:D manapság már csak a plázapic.sák vasalják minden nap a hajukat..:D
2013. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az nem fordult meg a fejedben hogy nyilván azért vasalják a hajukat a csajok mert NEKIK az jön be??:D nem mindenki akar az összes pasinak tetszeni..
2013. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A csajok azért vasalják a hajukat, mert nekik nem egyenes. Az egyenes hajúak mindig göndört akarnak, a göndörök egyeneset, a barnák szőkék akarnak lenni, a feketék vörösek, stb


Mindenki más akar lenni, ennyi


A pasiknak az tetszik, aki te vagy igazából

2013. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ neked melyik áll jobban, a lényeg hogy hosszú legyen.
2013. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább göndör mint egyenes,de ez tényleg csak egy apró szelete a tortának. :P
2013. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarnak mindnek tetszeni? Pedig éjjel-nmappal vasalt hajjal látom őket, és 3 hetente mással mutatkoznak Facen, meg mindenhol...
2013. máj. 13. 16:52
 7/14 anonim ***** válasza:

tévedsz, mindenki olyat hordjon, ami jól áll neki

amúgy ez csak divat, aki vasalja a haját tegye, szarrá teszi N

2013. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyenes
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez azért van, mert azt gondolják, hogy attól lesznek vonzóbbak, ha kevésbé önmaguk, mert még túl kamaszok ahhoz, hogy elfogadják a saját testüket úgy, ahogy az van. Ugyanerről szól a pasicserélgetés is, próbálnak kitűnni.


Gyerekek...

2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy 2 éve volt egy korszakom, mikor minden nap vasaltam a hajamat. Azóta göndör, és szerintem sokkal jobb, az meg nem érdekel, hogy a pasik mit gondolnak, mert én így szeretem.:D
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!