Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné homoszexuálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné homoszexuálisnak álcáznom magam?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet látni (most is van egy hasonló kérdés), hogy lányok homoszexuális fiú barátot keresnek. Nos, a tervem: hominak álcáznám magam, a barátjuk lennék, aztán ha már jóban vagyunk, megkérdezem, hogy nem akarják-e kipróbálni velem a szexet, mert még soha nem voltam lánnyal, de érdekel egy kicsit, és bennük megbízom, meg hasonlók.

Működhetne?


2013. júl. 9. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ha mindenáron meg akarod magad veretni...
2013. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tényleg homár vagy, csak nem mered bevallani magadnak se, és így akarod apránként elfogadni?
2013. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Ja, a melegeket könnyen beveszik a csajok a barátzónába. És szerinted a barátzónából könnyű kilépni? :P Nem. A másik, hogy bármennyire toleráns és elfogadó is egy lány, szerinted melyik szeretne olyan pasit, aki (úgy tudja) hogy lefekszik más fiúkkal.

Szerintem ha melegnek álcázod magad, max. annyit érhetsz el, hogy majd bemutat a meleg barátainak, aztán nézhetsz.

2013. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem működne

van meleg haverom,ha ilyennel állna elő nem mennék bele,az ilyen dumák meg nagyon átlátszóak,annyit érnél el vele hogy megutálnak,de őszintén sajnállak hogy nem tudsz máshogy csajozni

2013. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4 válaszból 1 hasznos, köszi.


"őszintén sajnállak hogy nem tudsz máshogy csajozni"

Nem szoktam "csajozni". A csaj cigány szó, roma származású lányokkal nem nagyon ismerkedem, bocsi.

2013. júl. 9. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Basszus...nem hiszed el, de 15 perce én is pont ezen gondolkodtam, esküszöm xD :D
2013. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes ötlet!

Én kipróbálnám.Hogy miért?

Ha nem is lesz belőle szex,a csaj bátran mer majd előtted "kevesebb ruhában" mászkálni,mivel tudja,hogy nem érzel vonzódást iránt.

Hajrá

2013. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

légyszives ne keress mindenben rasszizmust,mindenki használja azt a szót hogy csaj,de ennyi erővel sok szót lehetne nyelvtörténeti szempontból nézni hogy mit honnan vettünk át

2013. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áá, nem igazán.

Gyárban dolgozom rengeteg emberrel vagyunk összezárva. Van egy homi srác is, pont a csajok között dolgozik. Igazából... elfogadják ők mint barátot, de viszont fél gyár fossá szekálja a ratyisága miatt. Füttyögnek neki, beszólnak, dobálják.

Egyszóval rengeteg negatívumot kell átélnie szegénynek.

2013. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gyári munkások intelligenciája :D
2013. dec. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!