Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád, hogy van valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád, hogy van valaki a közösségedben, aki sokat segít embereken, jót tesz velük, te törekednél arra, hogy olyan légy, mint ő?

Figyelt kérdés
Ehhez a kérdéshez jó önismeret kellene.. Lazydog117 voltam:D (régi nick)
2013. júl. 10. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán. A hősök közöttünk járnak.
2013. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ameoland ***** válasza:
amíg magad nem érzed a késztetést, max csodálni fogod őt és állatni magad,hogy képes vagy arra,amitől esetleg önzetlenül és szeretetből csinál. Nehéz ám feltétel és ellenszolgáltatás nélkül adni...ahogy látom/ami mentalitás alapján felnőttem.
2013. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégegy kérdést ihlettem neked? :D

Én már csak ilyen vagyok :P


Amúgy nem.

Amennyit teszek,azt nem dicsőségért teszem,nem hirdetem.

És nem is vágynék rá,hogy valakit túlszárnyaljak,de megbecsülném.

2013. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!