Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdugtam az egyik osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mex100 kérdése:

Megdugtam az egyik osztály társamat és félek hogy terhes lett mit tegyek?

Figyelt kérdés
ht ez úgy tortét hogy tesi óra után elmentek az osztánytársaink mert az volt az utolsó óránk de engem behívott a tanár meg őt hogy valami hülye tornász versenyre lehet jelentkezni na de ez mind egy ez után amikor mentünk kifelé a folyosón disznóságbol megmarkoltm a seggét erre ő megcsókolt és a tobbi jott utánna
2013. júl. 10. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd ki a gerinced és sz0pd le magad :)
2013. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ameoland ***** válasza:
100%
írj könyvet az aktusról és nevelj gyereket. A világ tele van nemileg kielégítetlen emberrel.
2013. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdmeg hogy csináljon egy terhességi tesztet mert agodsz hogy milesz ha lesz egy gyerek
2013. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanárodnak jössz egy láda sörrel.
2013. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért rágódsz ilyen apróságokon?! A lényegről nem beszélsz! Mi lett a tornászversennyel?? Sikerült?
2013. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hogy miért rágódok ilyenen merrt fosok hogy terhes lett b+
2013. júl. 10. 02:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom gumit nem használtatok?? beszélj vele... ha akármi van menyetek orvoshoz...
2013. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem használtunk de fel se veszi a telefont semmi odamegyek hozza elküld vagy elmegy
2013. júl. 10. 02:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj oda hozza, mond meg neki h csinaltason egy terhessegi tesztet v ha meg 3 nap nem mult el az eset ota akk esemeny utani tabletta.

Hany evesek vagytok?

2013. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Viseld a következményeit, ha már megdugtad!


Terhességi teszt, esemény utáni tabi, és legközelebb húzzál rá gumit, hamár megdugsz valakit.


Arra gondoltál már, hogy esetleg el is kaphattál valami nyavalyát?

2013. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!