Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról az exetekről, akivel ti szakítottatok, de folyton felétek jár gyalog, kocsival, haverokkal, miközben nem is felétek lakik és semmi dolga nincs?

Figyelt kérdés
Magyarul megles titeket, otthon vagytok-e stb. De nem beszéltek, soha nem találkoztok.
2013. júl. 10. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 19:22


érdekes hogy ezeket az elején nem mondtad......

Miért tűnik úgy,hogy rossz színben akarod feltüntetni?


Gondolom ebben a sztoriban te vagy a ma született bárány!

2013. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is érdekes,hogy ezt eddig nem említetted!


Ezidáig ez volt a legkínosabb:

"és a legkínosabb jelenetet produkálják: elfordítják a fejüket és úgy elvörösödik az arcuk."


Mivel fog még bővülni?

2013. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
direkt nem említettem. és nem akarom besározni. pont ő teszi ezt velem. szándékosan nem írtam ki ezeket róla, kíváncsi voltam, hogy ezek nélkül hogyan reagáltak. szomorú ahogyan gondolkodtok. én mindent megadtam neki, mindent eltűrtem, de ő emberszámba se vett. volt oka hogy szakítsak.
2013. júl. 10. 19:58
 14/14 A kérdező kommentje:
meg gondolom az is normális nektek, hogy szakítás után rögtön össze jött az exével, akit felvitt hozzájuk egy héttel a szakítás után és képeket csinált a csaj, amiket kirakott fb-re. nekem meg azt mondta, hogy nem készülhet rólunk közös kép.
2013. júl. 10. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!