Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen vicceken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen vicceken vagy min tudtok nevetni igazán, vagy mi az ami igazán szórakoztat titeket (mármint konkrétan a vicces dolgokra gondolok, nem másra )?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a nők szeretik a jó humorú férfiakat, vagy azokat akik meg tudják őket nevettetni, meg szórakoztatni. Azt gondolom hogy nem arra vágynak a nők hogy vicceket meséljenek nekik egész nap, de azt tapasztaltam már hogy a férfiak néha a legidiótább hülyeségeken is nevetni tudnak, míg a nőknek más humoruk van... Vagy talán a nőket inkább a kifinomultabb dolgok nevettetik meg (például ha egy centiről az arcába böfögök az nem... csak vicceltem). A komolyabb dolgokon tudtok nevetni? Meg például ha valaki nagyon pórul jár (káröröm a legszebb öröm), például eltaknyál mint az állat. stb.?
2013. júl. 10. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször azokon szoktam nevetni, amiken a fiúk is. Persze nem azért, mert így szeretnék bevágódni náluk, egyszerűen csak olyan humorom van, mint nekik.

Egyébként ha engem megnevettetnek, akkor utána képes vagyok mindenen nevetni. Néha olyanon is, amin nem kéne. (Kicsit sok a szóismétlés, na de mindegy.)

2013. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!