Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Szinte minden barátnőmnek van barátja. A legjobb barátnőmmel is eltávolodtunk egymástòl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neki állandòan van programja,meg mindenkinek. A barátaim se keresnek nagyon,ha annak nevezhetem őket.Mindenkinek van programja En meg egész nyáron unatkozok,nincs hova menni..Meg annyira rossz,hogy nekem nincs barátom.Jò most megyek tovább tanulni,de akkor is.:/
2013. júl. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod ilyenkor mi a legjobb program ?? Nyári tábor :) Válassz egyet ami tetszik menj és ismerkedj uj emberekkel érezd jól magad lehet nem tünik olyan jó bulinak de hidd el az ... én is voltam még anno nem akartam menni de nem bántom meg sok uj havert barátot szereztem és olyan dolgokkal tölthettem az időm amit szeretek is
2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nincs nagyon ilyen lehetőség.:-/
2013. júl. 10. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen még csak a 8.-at jártad ki? Én 17 évesen érettségiztem. Nem csoda hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni!
2013. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pff.Most töltöttem be..még ezt is meg kell szòlni.-.-
2013. júl. 11. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, nem minden nyári gyerek kezdi meg 6 évesen a sulit. Ők többségében szalasztanak egy évet. Nyári vagyok én is, a 9. osztály kezdése előtt egy hónappal töltöttem a 15-öt. És láss csodát, immáron én vagyok a tanár:D


Kérdező: neked nincsenek testvéreid, unokatestvéreid? Nekem volt egy raklappal, így esélytelen volt, hogy unatkozzak:D Ezeken felül anno sokat olvastam, sokat írtam, bicikliztem, sétálgattam, de én alapból befelé fordulósabb voltam. Sportoltam is sokat, kreatív dolgokkal töltöttem az időt: hímeztem, kötöttem, horgoltam, főztem, sütöttem. Ha ezeket elsajátítod, hidd el, hogy nem válik később károdra:D

2013. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg unokates van.:) de vagy nagyon kicsik idòsebek tőlem jòcskán..most is megyek,de ott is csak unokatkozni lehet.amùgy olvasok,tornázok:)
2013. júl. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!