Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha semmi témám nincs a pasival egyedül a szex megy kettőnknek?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam egy olyat hogy "Nem minden pasi csak szexet akar de néhány lány nem tud ennél többet adni"..Ezen csak röhögtem,de most totál ez van velem..Ha talizunk erőlködés van hogy legyen valami beszéd téma..

De ha a szex része jön akkor tökjól megvagyunk,20perc min csók/tapi szóval minden jó..

De mondjuk én kicsit beleszerettem úgy 3hónapja és azóta van ez h nemis tudom mit mondjak neki,állandóan ideges vagyok ha mellettem van..

(Nem járunk..haverféle)

L


2013. júl. 10. 23:12
 1/7 anonim válasza:
Korlátolt szellemi kapacitású nő vagy és ezért nem megy a beszélgetés. A legtöbb mai csaj mind ilyen. Ha nem kérdezik nem kérdez. Ez KO.
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kor miért nincs? :(

Egyértelmű, zavarban vagy mellette, nekem is vannak ilyenek a MÉG NEM barátnőmmel. :)

2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos én is mindig csak hülyeségekről tudok beszélni, vagy pedig valami demagóg témáról, esetleg művészi elvonatkoztatásról, most ennek a három témának az eredményeképp csak az a sajnálatos helyzet alakult ki, hogy nem tudnak komolyav venni és pechemre pont azokkal vagyok így, akik igazán tetszenének :D szóval empátia részemről
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jó csávó lehet, mert a szavaid alapján úgy szerettél bele, hogy a dug*áson kívül mást nem tudtok csinálni. számomra ez ez egy apró paradoxon...
2013. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, velem ez eddig nem fordult elő, mindig volt miről beszélgetni a lányokkal, hiszen mint köztudott, a lányok imádnak beszélni, csak fel kell vetni egy témát, vagy fel kell tenni egy kérdést, aztán beszél 5 percig megállás nélkül. Aztán amit mond, abból megint jön egy másik téma, és ez így meg tovább ....


De nem értelek, le is fekszel velük, akikkel nem tudsz miről beszélni?

Egyébként hol laksz?

2013. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetben él a barátság extrákkal nem tudsz vele mit kezdni mert nem illik annyira hozzád hogy legye közös témátok programotok.. de szex az jó vele, és ha emiatt beleszerettél hát nem tudom probáljátok meg ha tényleg ugy gondolod de lehet nem érdemes
2013. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 23:28


tudom, hogy már megint kö*csög vagyok, mert kötekszem, de hogy lenne már barátság extrákkal? azt írta, hogy a szexen kívül más semmi se működik, akkor hogy lenne már baráti kapcsolat? pusztán szexkapcsolat!

2013. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!