Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nehéz egyedűl idegen csajokkal ismerkedni utcán, buliba, plázába, vagy bárhol? Lányok, miért így reagáltok erre?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetem van,sok negatív tapasztalat,de azért egy kevés pozítív tapasztalat is! Általában átlagos,és szép csajoknál egyaránt probálkozok! De előtte normális öltözködés,ápoltság,tehát külsőre adás,és normális szöveg,és mégis NEHÉZ....És nem véletlen dolgok,mert nem lehet véletlen,ha bárhol,bármikor ugyanígy van,úgy értem ha buliba is ilyen 8 leszolított csaj,ha utcán is,...és rá 1 hónapra más csajok ugyanígy csinálják :)


Kérlek jelezzétek hozzászolásnál nemeteket: F vagy L



2012. dec. 17. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Testvér, először is, nincs ilyen hogy átlagos, meg szép...stb! Ez baromság, a szépség relatív, emberre válogatja.


Ja , és egyáltalán nem nehéz. Csak tudni kell jókor jó helyen lenni, és azt mondani , amit kell.


Az én kinézetemre, azt mondják a csajok, hogy helyes, meg hogy jó, mégis rosszak a tapasztalataim. Hogy miért? Mert nem ez a lényeg, a kinézet csak egy felszínes burok, mint az almának a héja. Egy szép piros almába is beletörheted a fogad, ha beleharapsz.


Ne csak ezen az egy úton indulj el, vizsgáld meg több oldalról is, hogy mi lehet a probléma.


F

2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül? Egyedül a legjobb talán, mert ha még van három másik fószer is melletted, akik magasabbak, jobb dzsekijük van, dúsabb hajuk, jóképübbek, szebb cipőjük és életvidámabb pofájuk egy fokkal, akkor előbb szőrják ki valamelyiket, te meg leszel a szűrke egér köztük, akinek rögtön háttal álnak.

Társasággal együtt menni nőzni szerintem egy baromság. De én sehogy sem nőzök, de ez a véleményem akkor is mert én is ugyanígy vagyok, ha van egy pinacsorda, szisztematiksuan a leginkább esetem félét keresem, utána már csak arra koncentrálok. A többit leszarom nagyívben.

A másik meg az, hogyelőzőnek igaza van, jókor kell jó helyen lenni. A szerencsén múlik az egész ,semmi többön.

Fogj ki a sok gané közül egy olyan nőt, aki épp nem szerelmes gyagya egy másik paliba, és kielégítetlen, fogj ki olyat, akinek a te képed épp az esete,ideálja, fogj ki egy olyat, aki nem csak kihasználni akar, akit éppen nem baszottát huiszanhat megelőző koma és ezért épp az egész világon bosszút akar állni férfifronton kategoria, fogj ki olyan aki éppen magadért szeret, és nem szenzoroz, hogy mik a hátrányaid. EZ szinte lehetetlen, olyan mint a lottó. PErsze, nyerték már meg.

2012. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nálam első sorban azért nem működik az ilyen leszólítós ismerkedés,mert van barátom. Ez senkinek sincs kiírva a homlokára,de ha ilyen szöveggel küld el,úgyis azt hiszed,hogy csak kamuzza,pedig sok esetben ez lehet az indok. Egyébként ha nem lenne párom,akkor sem ismerkednék így,mert "félek" a vad idegenektől, jobban kedvelem az olyan ismerkedéseket,amikor a srác "valakinek a valakije", tehát szegről-végről ismerős. Ez az érzés is sokakban ott lehet és nincs is rá különösebb magyarázat. Egyik esetben sem jut el odáig a dolog,hogy egyáltalán szimpatikus-e az illető,aki leszólít,csípőből megy a kosár. Nálam ez a helyzet. 20/L
2012. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

NAH EZ A LEGNAGYOBB BAJ,HOGY MANAPSÁG SZINTE CSAK ISMERŐSŐKÖN KERESZTŰL LEHET CSAJOZNI,hogy bemutatják egymásnak,vagy úgy megsmerik egymást,DE SZERINTEM EZ TŐK GÁZ! Mert oké sok csaj tart idegen pasitól,hogy veszélyes,meg nem ismeri,DE SOK RENDES PASI VAN,akitől nem kéne félni!


De azért érdekes,hogy aki tényleg nagyon jóképű,avval nem félnek sehol ismerkedni a lányok :)

2012. dec. 17. 14:38
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

# 3/4


Na, ezt én is tapasztaltam, elég szomorú, hogy ilyenek vagytok lányok. Ezért nincs nekem sem barátnőm, míg a tapló rossz fiúk jobbnál jobb nőket dugnak a wc-ben...

2012. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez azért lehet, mert a legtöbb átlagos, szép lánynak általában már van barátja.

Illetve, lehet, hogy az átlagos, szép lányoknak valamiért nem jössz be. Továbbá a legtöbb ember (pláne a lányok) tényleg félelemmel telnek meg, ha egy idegen leszólítja őket. Mert szokatlan stb. Ez is érthető.

2012. dec. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bogesz:) ***** válasza:
82%
Hát..lehet hogy csak rossz helyen keresgélsz..:P..bár nem tudom valojaban nyilt utcan meg nem nagyon szolitottak le...de ha valaki kedvesen beszelgetest kezdemenyezne..akkor tuti nem felnek tole...szal sztem gondold At a technikadat:DD
2012. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 poiu ***** válasza:
15%
Szerintem a szegről végről jó, mert ebben van valami garancia.
2013. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen garancia nincs benne. Ismerek egy nőt, rövid idejű házasság után most válik a társaságban megismert férjétől. Egy elviselhetetlen zsarnok. Ennyit jelent.

Egyébként pedig elég undorító szerintem, hogy elkülditek sorra az embereket a francba, de eközben meg lúzerezitek ezerrel azokat, akiknek régóta nincs barátnője.

2013. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

LOOSEREK vagytok!

Benak vagytok a csajozashoz,es itt rinyaltok,es masokat okoltok,ahelyett,hogy sajat magatokban keresnetek a hibat.

Nem sok ember szereti,ha eppen a teendoit intezi,es egy vadidegen leszolitja.

Az utca kozlekedesre valo.

Szedj fel noket szorakozohelyeken,rendezvenyeken.

Vagy nem hiszem el,hogy a kornyezetedben,suliban,munkahelyen,barati tarsasagban,ismerosok kozott nibcsenek lanyok,akiket fel lehet szedni.

Biztos vannak,csak te vagy bena,es a stilusoddal,szemelyisegeddel,viselkedeseddel nem vonzod,hanem taszitod a noket.

Minek kell idegen embereket az utcan leszolitgatni,akik ezt nem igenylik?Es meg te vagy megsertodve.

Annyira szanalmas.

2013. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!