Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedül, vagy inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül, vagy inkább egy olyannal, aki biztos hogy nem jön be?

Figyelt kérdés

Unom mar ezt az egyedüllétet, jó lenne valaki mindenképp.

Sajnos nem vagyok egy nagy kezdeményező típus meg zárkózott is vagyok amit mar picit oldottam szakemberrel.

Mivel nem tudok sehol sem ismerkedni meg kezdeményezni, igy biztosan nem találnek senkit jó ideig. Viszont van egy csaj akivel haverok vagyunk, mar el is játszottam a gondolattal de egyszerűen annyira nem tetszik hogy egyáltalán nem vonz.

Egyébként semmi extrara nem vágyom, egy normál átlagos csajra csak.



2013. ápr. 28. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyat válasz akit szeretsz, annak mi értelme van ha úgy jössz össze egy lánnyal hogy nincs semmi vonzalom?
2013. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert ha vele nem jövök össze valszleg soha nem fogok senkivel ha eddig sem ment. Pedig tenyleg nem vonz de ő ott lenne. Csak egyszerűen egyáltalán nem tudom rávenni magam h vonzzon.
2013. ápr. 28. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kedves kérdező?
2013. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
erre nem is tudod magad rávenni. Én ránézek vkire és megvan h vonz vagy nem és ez ellen nem tud senki tenni semmit. Anak nincs értelme h olyannal vagy aki iránt semmit nem érzel. Én inkább egyedül vagyok.
2013. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mar 21 vagyok
2013. ápr. 28. 11:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, legyél nyitottabb, mosolyogj a lányokra, előbb-utóbb összejön majd egy olyan lánnyal, aki igazán tetszik neked!;)
2013. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Talán pont ez a baj h mosolygok és inkabb a tini lányoknak jönnék be. Fb-n sok tinilány irt mar a képem alá meg uzit de a korombeliek nem nagyon érdeklődnek. Én öregnek érzem magam mar 21 évesen.
2013. ápr. 28. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze soha olyannal,aki nem az esetem..csak azért,hogy ne legyek egyedül!Mert ha beléd szeret az illető,és te nem érzel semmit iránta,elég szépen játszani fogsz az érzéseivel ami ultra gáz
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, kíváncsi vagyok hogy nézel ki!
2013. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 White Lily ***** válasza:
egyedül
2013. ápr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!