Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyesmit feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyesmit feldolgozni?

Figyelt kérdés

Valaki évekig manipulált engem lelkileg, "szeretett", hívogatott ha "kellettem neki", úgy tett mint ha legalább a legjobb barátom lenne, verseket írt nekem, órákat töltött a telefonon hogy úgy tegyen mintha mellettem volna, pszichoterápiára fogott, azt mondta képzeljem el ahogy átölel engem, irányított engem, elérte hogy függjek tőle a hazugságaitól lelkileg, aztán átváltozott és gonosz lett, azóta eltelt egy év, még mindig nem bírom magam túltenni úgy értve, hogy képtelen vagyok bízni a kedves szavakban, nem bízok az emberekben, és gyakran nincs is erőm ismerkedni velük. Megtiltotta, hogy vágyjak rá, és megtiltotta hogy képzelegjek róla. De eltelt az az egy év, újra beszéltünk újra csinálta a "szeretetet", én szerettem volna vele találkozni, de akkor amiatt lehordott mert azt mondta zaklatom őt és nem engedte meg hogy vágyjak rá, és hiába akartam viszonozni a kedvességét nem engedte meg nekem ezt sem. De annak ellenére, hogy teltek a hónapok tali nélkül és így állt hozzá, még mindig folyamatosan hivogatott és úgy tett mintha szívből szeretne engem és jót akarna nekem, pedig tudta hogy akkor lenne nekem jobb ha a sok bántalmazás után, ő idejönne és "kijavítaná" azzal hogy szemtől szemben beszélgetünk és végre mást is kapok tőle az ürességen kívül, ahelyett hogy a folytonos bántalmazási jutnának eszembe minden egyes nap... Idáig tudta feszíteni a húrt, kiderült hogy miközben engem azzal áltat, hogy nem tud eljönni, (és azt sem engedte meg hogy én menjek hozzá,) utazgat jobbra-balra a haverjaihoz más városokba.

Én a kezdetektől egy érzékeny és "sérült" lány voltam és persze vagyok még mindig és nem tudom mit csináljak, szorongásaim vannak, ráz a hideg, és nincs senkim csak ezek az emlékeim amiket nem fed be semmi más emlék.


2013. júl. 11. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Alig van olyan ember aki ne találkozott volna olyannal aki ne verte volna át vagy ne okozott volna neki csalódást. Én sajnos már annyival találkoztam életem során, hogy nem számítok soha semmi jóra így én csak kellemesen tudok csalódni az emberekben.

Próbáld elfelejteni, vagy ismerkedj új emberekkel.

2013. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, de az eszedet használhattad volna,

nekem sincs senkim, de ez akkor sem megoldás amit csinálsz, két rossz közül a s rosszabbat választod, másodszorra belemenni már hülyeség volt, tali nélkül meg egyenesen marhaság N

2013. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szakítsd meg vele a kapcsolatot, nem tesz jót neked

keress igazi barátokat, nem fog mindenki átverni

2013. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek el kell követni a saját kis hibáit.

Aztán meg túl kell élni a következményeket és továbblépni.

Én is beleestem a hibába amibe te, ugyanez volt.

Most már nem foglalkozok vele, értelmet adtam az életemnek.

Ha gondolod írhatsz privit és beszélhetünk róla.

2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tudom hogy makacs vagyok.

nem akarok új embereket, őt meg még néhány valakit hogy változtassák meg a képet a fejemben önmagukról mert nem akarom ezt a fejemben.

2013. júl. 11. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

neked kéne szerintem először változnod,

és nem úgy, hogy a barátaidtól várod a változtatást.

2013. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!