Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül akinek soha semmilyen képen nem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem dugtam még képen, de orgazmusom volt már többször is...
2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Képen még nem volt.
2013. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jo utolag ah olvastam eleg sz@rul fogalmaztam meg..:D de tenyleg normalis valaszokat adjatok..:/ :(
2013. júl. 11. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos sok ilyen nő van (és ez részben az ő hibájuk is)
2013. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Szerintem még senki sem volt oly ügyes aki megtalálta volna a gyenge pontodat,minden lánynak máshogy jó,másmi kell ahoz hogy elérje,valakinek könnyen valakinek nehezebben,,lehet hogy egy ügyes kéz vagy egy ügyes nyelv,egy ügyes srác kell neked :)
2013. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Probáld magadnak, elöször a saját tested kell megismerned h tudd mi jó neked.
2013. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Képtelenség!
2013. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
nehezére esett volna bárkinek is jelentenie még frissen a kérdést, hogy elírás van benne? Július 11-én minek tobzódott itt a sok idült felhasználó? Kérdezni, válaszolni, anyázni tudtok, de valami értelmeset már nem. Most én már nem tudom jelenteni, mert túl régi hozzá.
2013. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!