Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt fiatalok? Vagy csak a szátok nagy?

Figyelt kérdés
Mindenhol ez megy: Szex a havercsajjal, haverral, mindenkivel. Smárolás mindenkivel, mindenki mindenkivel gátlástalanul. Párkapcsolatot is szexel kezdik. Én már idősebb vagyok, és hogy őszinte legyek, undorítónak tartom ezeket a dolgokat.
2013. júl. 12. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem. csak sajnálom hogy már én sem az a korosztály vagyok :D
2013. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Azt én sem értem, hogy egy 16 éves miért kezd szexkapcsolatba. Egy idősebbnél azért már könnyebben felfogható (munka miatt kevés ideje van vagy kiábrándult egy időre a kapcsolatokból), de ha az is promiszkuitív jellegű, akkor én sem értem/tarom indokoltnak.
2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
egy állásponton vagyok veled szerintem is nagyon elvannak szállva maguktól a "fiatalok" mármint ezek a 2 hetes kapcsolatok meg minden minden hónapban más palival járnak már sokszor undorító 15/f
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Én érzem magam hülyén,mikor arról sztoriznak,ki kivel kefélt,ki kit sz pott le,ki kivel smárolt és kit csalt meg a héten. Nem is az,hogy nem szűz a 90%,mert oké,lehet azt tisztességesen is,de hogy ilyeneket csinálnak,és nyíltan büszkék rá.. De lehet,hogy csak én vagyok túl "ártatlan" és reagálom túl ezt az egészet...

17L

2013. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mert mindenhol ezt reklámozzák

nézz meg pár mostani külföldi popszámot mindenhol ezt reklámozzák a sztárok hogy legyél ilyen

Nézd meg például ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=LrUvu1mlWco


vagy felhozhatnám példának egy rakás Lady Gaga meg akármilyen előadót.Itt minden a szex körül forog akkor az itteni fiatalok mi mást éreznének mint hogy ez az elvárás?

Még egy példa:

http://www.youtube.com/watch?v=KnEXrbAQyIo


Ma már meg kell tapsolni egy énekest ha a klippjében éppen nem erotizál

de most nemcsak a zenéről beszélhetnék hanem a műsorokról amik a Tv-ben mennek...

2013. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én meg már kezdem azt hinni, hogy az ilyen történeteknek a fele sem igaz, csak ki akarnak tűnni a tömegből ezek az egyének... mert közben lehet, hogy soha nem is szexeltek, sőt, lehet, hogy még csókolózni sem csókolóztak. mert egy kicsit sok az amit "állítólag" csinálnak a mai fiatalok...
2013. júl. 12. 13:26
 7/17 A kérdező kommentje:
:) nem nézek tv-t. és főleg nem ilyen előadókat. :)
2013. júl. 12. 13:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szerintem az idősebbek még sokkal inkább ezt csinálják mint a fiatalok.Már akinek még nincs családja.
2013. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én elég laza vagyok, nem ítéltek el senkit, úgy élnek az emberek ahogy akarnak. De ha másképp akarsz élni akkor is erre van igény. Én normális kapcsolatot keresek mégis ezzel szembesülök rendszeresen, hogy a férfiak így nyitnak, hogy ő csak szexet akar. Pedig értelmes, intelligens a legtöbb, de ő nem akár kötelezettségeket, felelősséget, semmit, nem dolgoznak meg a nőért mert nincs kedvük, hisz kapnak ingyen puncit, akkor minek gyötörje magát egyért? A fiatalok pedig ebben nőnek fel, ezt majmolják az idősebbektől, és azt hiszik ez a normális. Ezen a legtöbbet a férfiak nyernek, és ők is generálják ezáltal a "könnyűvérű" lányokat.

Én legalábbis így látom.

22L

2013. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

hát tudod a kérdésedre csak annyit: élvezet.

már nem azér de te miért sexelsz?? mert élvezed nem??na hát akkor mér nem csinálhatnánk ezt mi is és csak ugy mellékesen azér van h a tinik mondjuk az egyik haverjukkal sexelnek mert érdekli őket és mivel mindketten tisztában vannak azzal h nem akarnak egymástól többet igy nem is csalódhatnak...kb ennyi már nem azér de ez nem olyan bonyolult mármint az én szememből nem

2013. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!