Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mégis mennyi az esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mégis mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Szóval. Nemrég újranéztem az egyik kedvenc horrorfilmemet, amelynek a főszereplője irtó helyes, szimpatikus, a személyisége pedig pont olyan, hogy tényleg , de tényleg különleges (Kyle Gallnerről van szó...)


Persze beütött a varázs, mert az ember lánya ilyenkor elkezd álmodozni, mindent elolvas róla, ha olyan, még fanfictionöket is olvas róla, vagy a filmbéli karakteréről.


Na de ez még mind hagyján, hogy pont az Adonisz számomra minden tekintetben, de tegnap pont egy sorozatot néztem, és azt az egyetlen részt adták le, amiben szerepel,majd utána néztem még jobban, és rájöttem, hogy az Esküdt Ellenségekben pedig abban az epizódban szerepelt, amiben a főszereplő fiúról(akkor még nem tudtam, hogy Ő az...) HÓNAPOKIG álmodoztam...:)



Kérlek szépen Titeket, hogy most mindenféle éretlennek és egyéb, valójában jogtalan jelzőkkel illetést hanyagoljuk.


Nem, nem gondolom hogy majd hozzámegyek, mert már 26 évesen Apuka, de azért elég furcsa...


Ha nem jó témakörbe írtam ki a kérdést, azért elnézést! :)


Ti mit gondoltok erről?



2013. júl. 12. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan meglepő ismerek pár olyan lányt akik Songokura meg Yagami Light-ra meg minden ilyen anime szereplőkre nedvesednek
2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most mire mennyi az esély?


mit gondolok erről? elég wtf a kérdés.

2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan csajszikat Én is...Hát, néha elég furcsa a dolog. De nem is Kyle-ról, hanem a történésekről mit gondoltok?
2013. júl. 12. 13:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Ace, igazad van, valóban rosszul van megfogalmazva a címben szereplő kérdés, csak furcsának tituláltam, hogy ilyen dolgok vannak.
2013. júl. 12. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem semmi meglepő nincs abban, ha egy színészt látsz több filmben/sorozatban, és egyből nem ismered fel, hogy ugyan az.

pl nekem edward norton a kedvenc színészem és rohadtul nem hittem el h ő játszik az amerikai história xben, miután megnéztem akkor meg nem esett le h ő. főleg erről a srácról akit írtál, először azt hittem hogy egy lezbi csaj mikor rákerestem.

2013. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sokkal kedvesebb, és sokkal helyesebb is vagyok nála.


Jedidiah Sawyer

(leatherface)

2013. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem rövid hajjal ÁLLATI jól néz ki, mert hosszúval már kevésbé:


[link]

2013. júl. 12. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sok tv-t nézel bőven van esély rá, de nemigazán tudom h milyen választ kellene erre adni mert nemigazán értem a kérdést. Sok embernek vannak kedvelt színészei/színésznői de nem hinném h ez a dolog bármi hatást tudna gyakorolni az életedre.
2013. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hayden Christensen? Vagy pl én? (az már lehet, túl darkside)


Jed Sawyer

2013. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!