Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis szerelmes belém? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis szerelmes belém? Van esély arra, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 10 és fél hónap után két hete szakítottunk. Szakításunk oka a szerelem elmúlása volt. Már egyikünk sem érezte, hogy szerelmes a másikba. Túl sokat voltunk együtt mostanában, és ellaposodott a kapcsolatunk. Viszont amióta szakítottunk, és nem láttam már egy ideje, érzem, hogy iszonyúan hiányzik. A szakítás óta minden nap beszélgetünk, nagyon jóban vagyunk, nagyon aranyos velem. Ő ugyanúgy viselkedik velem, mint a szakítás előtt. Találkoztunk is... Meg akart csókolni, de én nem hagytam, mert féltem, hogy csak egy gyenge pillanatában akarta ezt, és nem jönnénk össze. Ha ez így lenne, én belehalnék a fájdalomba. Sokat beszéltem vele. Azt mondta, hogy nagyon hiányzom neki, nem találja a helyét nélkülem, nem akar engem más fiú oldalán látni. Bárhová megyek, ő mindig fél, hogy pasizok. Féltékeny, pedig a kapcsolatunk alatt nem volt az, mert teljes mértékben megbízott bennem. Folyamatosan "hercegnőmnek" hív engem, és minden dologról jövő időben beszél, mintha még együtt lennénk, és tartana a kapcsolatunk. Szinte tervezi, hogy mit csinálunk majd együtt... Megkérdeztem, hogy összejönnénk-e újra. A válasza az volt, hogy már nem szerelmes... Aztán később azt mondta, hogy nem érti saját magát sem. ÉS az a baj, hogy én sem értem őt. Ha nem szeret már engem, akkor ezeket miért csinálja? 20/L
2012. aug. 30. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan ragaszkodik még hozzád. 10 és fél hónap azért nem kevés idő. Sok közös élmény, emlékek...valószínűleg sosem leszel teljesen közömbös számára, ahogy ő sem a te számodra.

De te magad mondtad, hogy a szerelem elmúlt, nem csak az ő, hanem a te részedről is.

Akkor most a saját érzéseiddel tisztában vagy, vagy sem? Mert ugye azt írtad : "Ha ez így lenne, én belehalnék a fájdalomba."

Ez viszont arra utal érzel még valamit.

Most ez a szakítás még elég friss, ilyenkor - ha nem haraggal válnak el a felek - szerintem belefér ez a vágyakozás, találkozgatás..érzelgősség.

Ha viszont hetek, sőt hónapok múltán is folytatódik ez köztetek, akkor talán érdemes volna elgondolkozni, hogy mit is éreztek és akartok. Biztos jó döntés volt-e a szakítás...

Vagy csak az érzés hiányzik?

2012. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdjél össze valami pasival azt mondd el a volt barátodnak, hogy milyen jó volt az ágyban.
2012. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!