Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akiknek van barátnőjük miért kérnek másoktól bikinis képeket?

Figyelt kérdés
Miért nem a saját barátnőjüktől kérnek? Mostanában egyre több pasi kér tőlem ilyet, annak ellenére, hogy mindegyikőjüknek van barátnője...

2013. júl. 12. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert szeretik nézni a lányokat, akik bikiniben, vagy hiányos öltözékben vannak, és mert már látták a sajátjukat így, és mást is szeretnének látni. O.o

Ja, és ne válaszolj nekik, tiltsd le őket, és semmiképp ne küldj nekik fotót!!!

2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki akarják rád verni
2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Inkább küldj nekem :) :D
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azok akik minden nap krumplifozeleket esznek, miert akarjak a porkoltet is megkostolni?
2013. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert (már) nem szeretik igazán a barátnőjüket, vagy sosem szerették.

Az ilyeneknek ne küldj.

2013. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem is van barátnőm, de ha küldenél egy képet magadról, nagyon megköszönném! :)
2013. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldjél nekem is. Ha hazaértem a gyerekkel a játszótérről majd megnézem :DD
2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A barátnő olyan, mint a nyár. Elmúlik :D
2013. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam...

Akik képet kértek: nem gondoljátok, hogyha nekik nem küldök, akkor nektek fogok?:P max ruhásat ;) de #7-es te nagyon nagy arc vagy, te megérdemelnéd a képet :D

2013. júl. 12. 15:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Én mint 6-os: Diszkriminálás, hogy csak 7es kap!


Amúgy kérdező, téged nem izgat kicsit sem? Gondolj bele, itt van egy házas/kapcsolatban lévő srác, boldog, kiegyensúlyozott, de te mégis el tudod csábítani, megbolondítani ha csak fél órára is akár.

Lehet úgy fekszik be az ágyába, hogy rólad álmodozik, sunyiban elszalad a fürdőszobába és rólad fantáziál, egy titkos kapcsolatról veled, a kerítővel aki beleviszi a rosszba az embert.

Te lehetsz a rossz kislány, a pajkos, a kacérkodó, a férfi csábító. Ez kicsit sem mosolyogtat meg?

2013. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!