Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti a barátnőm folyton, hogy az exe hetente vitte moziba én meg ritkábban?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb volt nála, már dolgozott, én fiatalabb vagyok barátnőmnél 1,5 évvel, egyetemisták vagyunk, nem találok munkát egyetem mellett, ha néha tudok 1-2 hetet dolgozni akkor el szoktam vinni moziba, vagy venni neki valamit.

Ő viszont fel szokta hozni, ha veszekszünk, hogy az exe hetente elvitte moziba én viszont csak ritkán.

Mire mondom neki, hogy miért nem vele van arra meg azt válaszolja, hogy dobta.


2013. júl. 12. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretné hogy többet kényeztesd ezért mondja magyarázd el neki a helyzetet mert ő lehet hogy apuci elkényeztetett kislánya. Ez meg hogy csak azért nincs a volt palijával mert dobta ez úgy jön le mintha te csak pótléknak lennél jó.
2013. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, mit akarsz komoly kapcsolatot úgy, hogy nem is dolgozol. más szempontból is kéne az egzisztencia a komoly kapcsolathoz.
2013. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kellene mindkét mozijegyet te fizesd. És ajándékot sem kell venni mindig. (mi csak ünnepekre vettünk egymásnak)
2013. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tyler913 ***** válasza:
100%

Kicsit fura,de úgy veszem észre,a nők egy kapcsolatban mindig kipróbálják,meddig mehetnek el. Feszegetik a határokat,tesztelik a férfit. Talán nem is készakarva,hanem tudat alatt megy náluk a dolog.

A "bezzeg az előző pasim" is tipikusan egy ilyen teszt. Kíváncsi,hogy vajon hogyan reagálsz:

- Kijössz a sodrodból? (rossz válasz)

- Mentegetőzni kezdesz? (rossz válasz)

- Nyugodt maradsz és figyelmen kívül hagyod. (jó válasz)


A barátnőd előtt nyilván világos,hogy Te egyelőre még nem rendelkezel biztos egzisztenciával,és anyagilag nem tudod azt megadni,mint az előző pasas. De ha ezt nem tudná elfogadni,nem lenne Veled. Hacsak nem teljesen hülye,valószínűleg sejthette,hogy egy nála fiatalabb egyetemista srác oldalán nem lesz habzsi-dőzsi,étterem meg wellness minden héten.


Szóval azt mondom,ha legközelebb is felhozza ezeket a dolgokat,maradj teljesen laza,és nyugodt hangon magyarázd el,hogy Te még nem tudsz annyit belerakni egy kapcsolatba anyagi téren,és Tőled egyelőre ne várjon ilyesmit. Ezt vagy megérti és együtt maradtok,vagy nem,akkor meg mehet a p.csába. A lényeg,hogy ne lássa rajtad sem azt,hogy féltékeny vagy az előző pasijára,sem azt,hogy mindenáron tepersz,mert bizonyítani akarod,hogy Te mennyivel jobb vagy,mint az ex.

Viszont ha lekattan a témáról,megpróbálhatsz olyan dolgokkal kedveskedni neki,amik nem kerülnek sokba. Pl. kirándulás,piknik,vagy egy saját készítésű vacsora otthon.

2013. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez gáz. Magyarán anyagilag nem elégíted ki őt teljes mértékben, és ő ezt hiányolja, és ilyen tekintetben visszasírja az exét, aki jobb volt, mint te. Sekélyes egy barátnőd lehet, ne haragudj. Ha szeretek valakit, nem a pénze miatt fogom.

Az utolsó mondatod 2 értelmű. A csajod dobta az exet vagy fordítva? Mert ha a pasi, akkor az jön le ebből a

"Mire mondom neki, hogy miért nem vele van arra meg azt válaszolja, hogy dobta."

mondatból, hogy visszamenne ő hozzá, csak hát a pasi kidobta. És ha ez így van, akkor még gázabb ez az egész.

2013. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem akkora elvárás ez. a fiú viszi a lányt mindenhova, ez a normális, és jobb esetben a fiúnak is ez a vágya. ha felnőtt lennél nem csak korban és lenne munkád, akkor ez nem okozna gondot. szóval egy kis egzisztencia, munka, aztán csajozás. le merném fogadni, az eddigieket is a szüleid pénzéből fedezted.
2013. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de hogyan mikor ebben az országban NINCS munka?Ha csak a szüleid nem raknak be a vállalkozásukba.
2013. júl. 12. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
majd kíváncsi vagyok, ha azzal jössz a feleségednek is, h nincs munka, mit fog szólni...
2013. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De érdekesen gondolkodtok itt páran... addig ne csajozzon, amíg nincs havi 15-20 ezre moziba viszegetni a csajt? Mert azért akkor már a nasit is állja a srác, meg lehetőleg ne busszal menjenek, stb. Megnézném hány családban futja ilyesmire azért.

Szerintem a csajod egy pofátlan pénzéhes szuka, és ha az exét emlegeti, akkor veled nem a nagy szerelem miatt van. Szerintem megmondhatod neki, hogyha nem fogja fel, hogy te még tanulsz és nincs pénzed az ilyen szórakozást finanszírozni (bár nem értem, miért a srácnak kéne perkálnia az egészért eleve), akkor menjen vissza az anyagilag eleresztett exéhez. Ja, hogy neki már nem kell a kis céda? Pech, mert neked se? :D Esetleg néha meghívhat ő is téged, ha a mozi hiányzik neki, mert gondolom akkor nem tudja, mi az, hogy nincs pénz...

23N

2013. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyler913 ***** válasza:
100%

6/9

Szerintem ez nagyon gáz,ember. Mondjál már nekem egyetlen racionális okot arra,hogy a XXI. században miért kéne a férfinak állnia mindent egy párkapcsolatban?

(az,hogy "mert így szokás" nem számít!)

2013. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!